lt

Biblioteka teikia visas paslaugas!

Biblioteka teikia visas paslaugas!

Birželio 17 dieną Lietuvoje baigėsi karantino režimas. Informuojame, kad Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka teikia visas paslaugas, kaip ir iki karantino. Susipažinti su naudojimosi biblioteka taisyklėmis galite ČIA.

Dirbame pirmadieniais - šeštadieniais 11-19 val. Kviečiame ateiti į biblioteką ir pasirinkti norimų leidinių iš lentynų, taip pat skaitytojų laukia ir skaityklos, Mediateka bei vaikų biblioteka. Taip pat kviečiame aplankyti visas bibliotekoje veikiančias parodas, jų sąrašą rasite ČIA. Jau vyksta ir bibliotekos renginiai apie kuriuos nuolat informuojame socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram.

Darbo vietos bibliotekoje

Visos darbo vietos lankytojams yra praretintos ir įrengtos saugiu atstumu, tai pat bibliotekos erdvėse užtikrinama galimybė dezinfekuoti rankas. Ateiti į skaityklas galima bet kada bibliotekos darbo laiku pirmadieniais-šeštadieniais 11-19 val. Rezervuoti darbo vietos, jei ateinate su savo įranga, nereikia.

Išlieka sąlyga, kad kompiuterizuota darbo vieta antrame aukšte esančioje Infotekoje pasinaudoti galima tik iš anksto ją rezervavus. Naudojimo trukmė – iki 1 valandos. Rezervuoti darbo vietą galima trejopai:

  • Paspaudus nuorodą ir užpildžius formą;
  • Parašius laišką el. paštu [email protected] (būtina nurodyti savo vardą ir pavardę, el. paštą, pageidaujamą rezervacijos datą, laiką bei pasirinkti, ar norite rezervuoti darbo vietą su bibliotekos, ar su savo kompiuteriu);
  • Užėjus į bibliotekos Infoteką.

Edukacijos

Bibliotekoje vyksta edukacijos vaikams ir suaugusiesiems. Kūrybos laboratorijoje galima dirbti ir individualiai su įranga arba taikomosiomis kompiuterinėmis programomis (daugiau info ČIA), kviečiame rezervuoti vietą el.paštu [email protected].

Šiame kalendoriuje galite sužinoti Vaizdų palėpės, Šanchajaus skaityklos bei Humanitarinių ir socialinių mokslų erdvių užimtumą ir rezervuoti jas veikloms grupėse. 

Delspinigiai

Už laiku negrąžintus leidinius delspinigiai neskaičiuojami liepos 7 dienos.

Nepraraskime budrumo

Labai prašome mūsų lankytojų būti sąmoningais ir pajutus ligos simptomus nesilankyti bibliotekoje. Kaukių dėvėjimas nėra privalomas, tačiau savo lankytojų prašome atvykti su kaukėmis, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo.

Jeigu kilo klausimų, visada laukiame jų tel. (8 5) 261 9809, el. p.: [email protected]. 

 

Bendruomenių kraštotyra
Vasara su knyga
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Interaktyvi biblioteka