lt

Kokias paslaugas teikiame sušvelninto karantino metu

Kokias paslaugas teikiame sušvelninto karantino metu

Informuojame, kaip Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka dirba šiuo metu iki birželio 1 dienos, kuomet pradėsime teikti tokias pat paslaugas, kaip ir iki karantino, tik su tam tikrais saugumo reikalavimais. Dirbame įprastu laiku – nuo pirmadienio iki šeštadienio 11-19 val. Su šiuo laikotarpiu galiojančiomis Skaitytojų aptarnavimo laikinosiomis taisyklėmis kviečiame susipažinti ČIA. 

DARBAS BIBLIOTEKOJE

Kol kas galima patekti tik į II bibliotekos aukštą, kuriame yra 8 vietos, skirtos darbui. 4 iš jų – su bibliotekos kompiuteriais, o 4 – su savo įranga. Pasinaudoti bibliotekos Infotekoje (II aukštas) esančiomis kompiuterizuotomis darbo vietomis karantino metu galima iki 1 valandos. Retų spaudinių skaitykloje galima rezervuoti individualias vietas darbui ir mokymuisi, naudotis belaidžiu vietiniu tinklu asmeniniais kompiuteriais iki 2 val.  

Dėmesio! Skaityklų paslaugomis galima naudotis tik iš anksto užsirezervavę vietas ir darbo laiką vartotojai. Rezervuoti darbo vietą galima trejopai:

  • Paspaudus nuorodą ir užpildžius formą;
  • Parašius laišką el. paštu [email protected] (būtina nurodyti savo vardą ir pavardę, el. paštą, pageidaujamą rezervacijos datą, laiką bei pasirinkti, ar norite rezervuoti darbo vietą su bibliotekos, ar su savo kompiuteriu);
  • Užėjus į bibliotekos Infoteką.

PARODŲ SALĖ

Kviečiame aplankyti bibliotekos parodų salę, kurioje iki birželio 6 dienos veikia paroda „Korėjietiška rūmų kaligrafija“.

LEIDINIŲ SKOLINIMASIS 

Leidinius užsisakyti arba rezervuoti reikia iš anksto šiais trimis būdais:

Leidinių pasiimti atvykite tik gavę patvirtinimą apie paruoštus leidinius arba elektroniniame formuliare esant užsakymo būsenai „Dokumentas paruoštas”. Knygų išdavimas vyksta laikinajame punkte, kurį rasite bibliotekos vidiniame kieme, įėję į jį pro arką.

LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS 

Grąžinti leidinius galite bibliotekos darbo valandomis (pirmadieniais –šeštadieniais 11-19 val.) savitarnos įrenginio pagalba pirmame aukšte (įėjimas pro pagrindines duris).

SAUGUMO REIKALAVIMAI

Išlieka griežti saugumo reikalavimai: įeinantys lankytojai privalo dezinfekuoti rankas, dėvėti kaukes, laikytis fizinės distancijos, nesilankyti bibliotekoje pajutus ligos simptomus. 

NUO BIRŽELIO 1 DIENOS

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka periodinių leidinių skaityklų, atvirų fondų, vaikų bibliotekos paslaugas teiks nuo birželio 1 dienos. 

Taip pat skaitykite: 

Jeigu kilo klausimų, visada laukiame jų tel. (8 5) 261 9809, el. p.: [email protected]. Taip pat galite klausti žinute socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Bendraukime!

Bendruomenių kraštotyra
Vasara su knyga
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Interaktyvi biblioteka