lt

Karantinas baigėsi. Kaip biblioteka dirba šiandien

Karantinas baigėsi. Kaip biblioteka dirba šiandien

Karantinas Lietuvoje baigėsi. Informuojame, kaip šiuo laikotarpiu dirba Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka ir kokių saugumo reikalavimų kviečia laikytis lankytojų.

Liepą ir rugpjūtį nedirbame savaitgaliais

Nuolatiniai mūsų bičiuliai žino, kad kiekvienų metų liepos ir rugpjūčio mėnesiais biblioteka savaitgaliais nedirba. Tad iki rugsėjo 1 dienos dirbame pirmadieniais - penktadieniais 11-19 val.

Galimybė rinktis knygas patiems

Kviečiame rinktis grožinės ir dalykinės literatūros knygas atviruosiuose fonduose. Tačiau karantinas daugelį išmokė užsisakyti arba rezervuoti (jei knyga paimta) leidinius internetu. Tai iš tiesų yra labai patogus ir saugus būdas. Kaip tai padaryti, rasite ČIA

Skaityklos

Lankytojams atveriamos visos skaityklos. Jose sumažintas darbo vietų skaičius. Buvimo laikas skaitykloje neribojamas, išskyrus kompiuterizuotoms darbo vietoms visoje bibliotekoje, kuriose buvimo trukmė yra iki 1 val. Daugiau informacijos dėl registracijos Viešos interneto prieigos (VIP) darbo vietose, kopijavimo, spausdinimo ir skenavimo paslaugų, suteiks Periodikos skaityklos ir Kraštotyros erdvės konsultantai.

Parodos ir renginiai

Parodų salėje nuolat vyksta parodos, apie kurias naujausios informacijos rasite ČIA.  Kokie renginiai vyksta bibliotekoje, galima sužinoti bibliotekos interneto svetainėje bei socialiniame tinkle Facebook.

Edukacijos 

Mūsų bibliotekoje vyksta daug edukacijų vaikams ir suaugusiesiems. Apie vaikų edukacijas skaitykite ČIA, o suaugusiųjų – ČIA. Šiemet visą vasarą pratęstas naudojimasis Kultūros pasu, tad informuojame, kad mūsų biblioteka iš viso siūlo net 11 Kultūros paso veiklų. Daugiau apie jas sužinosite ČIA. Norinčius apsilankyti Kūrybos laboratorijoje, prašome iš anksto rezervuotis individualias darbo vietas [email protected].

Ekskursijos

Bibliotekoje organizuojamos ir vedamos nemokamos ekskursijos su gidu suaugusiesiems ir vaikams. Dėl ekskursijų vaikams rašykite el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. (8 5) 261 67 63. Dėl pažintinių ekskursijų suaugusiems kviečiame kreiptis elektroniniu paštu [email protected]

Informacinis raštingumas

Nemokamuose kompiuterinio raštingumo kursuose, kurie vyksta bibliotekoje esančiose moderniose mokymų auditorijose, gali dalyvauti visi norintys, skaitytojo pažymėjimas – nebūtinas. Kursai vyksta lietuvių kalba. Kreiptis el. p. daiva.kiminaite@amb.lt arba tel. (8 5) 210 70 06. 

Savitarna

Labai kviečiame naudotis savitarnos galimybėmis bibliotekoje: iš anksto užsakytas knygas atsiimti knygomate, leidinius savarankiškai skolintis savitarnos įrenginių pagalba, o knygas grąžinti visą parą veikiančiame knygų grąžinimo įrenginyje arba bibliotekos erdvėse esančių savitarnos įrenginių pagalba. Taip pat siūlome skaitytojų pamėgtą knygomato paslaugą: užsakius knygas internetu, galima pateikti prašymą atsiimti jas knygomate. Tuomet ateiti atsiimti knygų galite bet  kuriuo paros laiku ir bet kurią dieną. Daugiau informacijos apie knygomatą ČIA.

Ypatingi saugumo reikalavimai

Vyresniems kaip 6 metų lankytojams privaloma dėvėti veido kaukes, taip pat sudarytos visos sąlygos dezinfekuoti rankas. Labai prašome laikytis saugių atstumų ir jaučiant ligos požymių neiti į biblioteką. 

Jeigu kyla klausimų, mielai į juos atsakysime. Telefonai informacijai: (8 5) 261 0774 (suaugusiųjų) ir (8 5) 261 6763 (Vaikų biblioteka).

Viršelyje: Tatjanos Grigorčenkienės nuotr.

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA