lt

Žaidimas „Raudonoji gėlelė“

Kita
Gruodžio 10 dieną, šeštadienį, nuo 12 valandos bibliotekoje vyks magijos ir intrigų kupinas vaidmenų žaidimas „Raudonoji gėlelė“.
 
Magijos ir intrigų kupinas vaidmenų žaidimas, skirtas visiems, svajojantiems susisupti į burtininko apsiaustą ar palaikyti rankose liepsnojantį kalaviją. Žaidimo meistrai kviečia į nemokamą žaidimą! Kviečiame susisupti į ilgus apsiaustus, nupūsti dulkes nuo užkeikimų knygų ir nusileisti į skliautuotą rūsį, kur vyks vaidmenų žaidimas apie magus „Raudonoji gėlelė“. Magų bendruomenė susirenka ypatinga proga: vienintelę naktį per šimtmetį pražysta Raudonoji gėlelė. Vieni tik šnabžda legendas, o kiti ir patys yra patyrę, kiek galios slypi tuose trapiuose žiedlapiuose. Pažadinti mirtingajame mago talentą, tapti užkerėto ginklo šerdimi, gal net nugalėti mirtį — Gėlelės galimybės išties beribės.

Kaip geriausia panaudoti šį stebuklingą augalą, spręs Arkanistų taryba – bet kiekvienas magas turi savo nuomonę šiuo svarbiausiu klausimu per šimtą metų, ir padarys viską, kad būtent jo vizija išsipildytų.
Bet ir taip įtemptas diskusijas sutrikdo netikėta žinia apie bundančią grėsmę – tokią baisią, kad vien ją įvardinus realybė eižėja kaip kiaušinio lukštas…
 
Žaidimo vieta: Trakų g. 10, Vilnius
Data: gruodžio 10 d. (šeštadienį) nuo 12 val.
Registracija į žaidimą: www.zaidimomeistrai.lt/raudonoji
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA