lt

Susitikimas su žolininke, augalų užkalbėtoja Dalia Treigiene

Didžioji salė
 Birželio 3 d. 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje vyks susitikimas su žolininke, augalų užkalbėtoja Dalia Treigiene. Į renginį būtina registracija: https://forms.gle/tQAv8dt3VVJwnLhr6
 
Dalia Treigienė yra socialinių mokslų daktarė, lietuviškų augalų žiniuonė, įkvepiančių knygų apie augalus autorė, lektorė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo būdų propaguotoja. Dalia teigia nesunkiai randanti laiko savo hobiui – žolynams. Ji įsitikinusi, kad augalai yra svarbus gyvybės ir energijos šaltinis visiems gyvūnams, tarp jų – ir žmonėms. Ji rekomenduoja atrasti augalijos pasaulį dar iki susergant įvairiomis ligomis, užbėgti joms už akių. Ji sako nežiūrinti į augalus kaip į prekę, teikiančią naudą žmonėms. Dalia Treigienė juos gerbia ir vadina išminties mokytojais. Šiuolaikinė farmacija, žolininkės nuomone, mato tik „veikliąją medžiagą“, bet neįvertina paties augalo, jo išskirtinumo, dvasinės jo pusės.
 
Dalia Treigienė noriai dalinasi savo sukauptomis žiniomis – ją atpažinę žmonės užkalbina net gatvėje ir prašo patarimo. Ji yra išleidusi ne vieną gydantiems Lietuvos augalams skirtą knygą. Jose supažindina, kaip atpažinti naudingas vaistažoles, kaip jas apdoroti ir vartoti. Jos vedamuose seminaruose galima sužinoti kaip namų sąlygomis pasigaminti kosmetiką ir kokių gydomųjų galių turi vaistažolės. Ji taip pat kviečia atgauti pusiausvyrą ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą Tibeto giliųjų dubenų terapijos užsiėmimuose.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka