lt

Susitikimas su poete, vaikų knygų autore iš Ukrainos KATERYNA MICHALICYNA

Po skliautu
Rugsėjo 27 d., antradienį, 18.30 val. kviečiame į jaukų susitikimą su poete, vaikų knygų autore iš Lvivo (Ukraina) Kateryna Michalicyna.
 
Prasidėjus karui ir Ukrainoje kilus suirutei, rašytoja savanoriavo traukinių stotyje pasitikdama ir išlydėdama iš savo šalies bėgančius žmones. Tad po ilgo laiko Kateryna Vilniuje vėl jaučiasi saugi ir kūrybinga: „Lyg vėl atgaučiau savo balsą – tą, kuriuo pasakoju istorijas mažiesiems ir bendrauju su jais įvairių renginių metu.“
 
Kūrėja papasakos apie save, knygas vaikams, įkvėpimus ir patirtis gimtoje šalyje prieš ir prasidėjus karui.
 
Taip pat kalbėsimės apie laiką, praleistą Vilniuje, viešint Rašytojų sąjungos fondo rezidencijoje, pirmąkart taip toli nuo šeimos ir trijų vaikų.
Dalinsimės mintimis apie vaikų knygų leidybą Lietuvoje ir Ukrainoje.
 
Susitikimas vyks anglų kalba (esant poreikiui, su vertimu į lietuvių kalbą), salėje „Po skliautu“, Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus bibliotekos vaikų skyriuje (Trakų g. 10).
 
Susitikimą rengia literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“, Rašytojų sąjunga ir Vilniaus A. Mickevičiaus bibliotekos vaikų skyrius. Rašytojų sąjungos fondo programą „Rašytojų ir vertėjų susitikimai 2022“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
Susisiekite:
El. paštas: vaikai@amb.lt
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA