lt

Spektaklis vaikams „Kontis ir Tvarkius“

Didžioji salė

VšĮ „Žaliasis taškas“ dovanoja bibliotekos mažiesiems lankytojams spektaklį „Kontis ir Tvarkius“!

Tai 2018 metais sukurtas aplinkosauginis lėlių spektaklis vaikams, pasakojantis apie būdus rūpintis mus supančia aplinka: rūšiuoti atliekas ir atsakingiau įsigyti naujus daiktus. Spektaklis „Kontis ir Tvarkius“ sukurtas pagal to paties pavadinimo Aldonos Zinkevičiūtės-Jankauskienės knygą. Pagrindiniai pasakos veikėjai konteineris Kontis ir peliukas Tvarkius savo kelyje susiduria su vaikams gerai pažįstamais daiktais – žaislais, baldais, maisto pakuočių ir kitomis kasdienybėje pasitaikančiomis atliekomis – bei per jautrų santykį su jais ir supančia aplinka, padeda vaikams suprasti aplinkosaugos svarbą. Tai puiki dovana jauniesiems aplinkos tyrėjams ir puoselėtojams, kurie tokią itin svarbią ir kartais sunkiai suprantamą informaciją gauna žaidimo - spektaklio metu!

VšĮ Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ 1996 m. buvo įkurtas  Alytaus miesto savivaldybės Kultūros skyriaus ir dailininkės Loretos Skruibienės iniciatyva. 2005 m. Lietuvos Kultūros ministerija suteikė profesionalaus teatro statusą. Tai vienintelis profesionalus Pietų Lietuvos lėlių teatras.

Spektaklis, skirtas darželinukams ir pirmų klasių moksleiviams, yra nemokamas ir liepos 1 dieną 10 val. bus rodomas Didžiojoje salėje. Registracija vyksta el.p. edita.sedaityte@amb.lt, tel.  +370 682 38321, (8 5) 210 7003.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita
Bendruomenių kraštotyra
Vasara su knyga
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Interaktyvi biblioteka