Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Skaitymo festivalis

Bibliotekos kiemas

Skaitymo festivalis – tai jaunimui skirta Skaitymo skatinimo iniciatyva, kurią įgyvendina Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka jau ketvirtus metus iš eilės.

Šių metų festivalio idėja yra romantika ir romantizmas, o šūkis „Būčiau romantiku, bet“. Šiemet švenčiame 220-ąsias poeto, vieno žymiausių romantizmo žanro atstovų Adomo Mickevičiaus gimimo metines. Tad kaip biblioteka, nešanti poeto vardą, negalime pamiršti šios datos ir sugalvojome ir šių metų Skaitymo festivalyje pakalbėti apie romantizmą ir romantiką. Apie šiuolaikinį romantiką. Tad pagrindinis klausimas ir yra, kas yra ir kaip atrodo ta šiuolaikinė romantika? Ar tai tik tam tikras dviejų žmonių santykis? Cukraus vata, debesėliai, vaivorykštės, ar kažkas daugiau?

Iš vienos pusės šiais metais Skaitymo festivalyje bus ir šiek tiek romantiškų standartų – gal kam nors tai pasirodys netgi kaip banalios klišės – rožinių plakatų, cukraus vatos, lempučių, poezijos ir t.t.  Bet iš kitos pusės pats festivalio turinys teigia ir klausia, gal šiuolaikinis romantizmas yra kažkas visiškai naujo, o gal romantizmo idėjos ir vertybės nepamirštos ir šiandien.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita
Telefonas: +37060606475
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas