Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Siarhei Makhnach parodos „Žmogus žalia skrybėle" atidarymas

Parodų salė

Gegužės 14 dieną 16.30 val. Parodų salėje kviečiame į Siarhei Makhnach parodos „Žmogus žalia skrybėle" atidarymą.

Siarhei Makhnach (Machnač) apie parodą:

„Nuo seniausių laikų žmonės, naudodamiesi jiems prieinamomis priemonėmis, atgamindavo savo ir kitų atvaizdus. Portretų raidos istorija nuo Senovės Egipto iki šių dienų yra neįtikėtinai įdomi. Prieš kurį laiką pats įsitraukiau į šį žanrą. Tai sutapo su tam tikru nauju mano gyvenimo ir profesinės karjeros etapu, kai turėjau daugiau laiko vienatvei, apmąstymams, savęs pažinimui ir kitų žmonių stebėjimui.

Mano pirmieji žmonių atvaizdai buvo autoportretai ir spontaniški eskizai, dažnai sukurti keliaujant, kuriuose užfiksuoti įvairūs charakterių tipai. Nuo to laiko atsirado daugybė įvairaus formato piešinių ir tapybos darbų, atliktų įvairiomis technikomis: spalvotais pieštukais, aliejine pastele, vaškinėmis kreidelėmis, akriliniais dažais.

Pateiktuose portretuose nereikėtų ieškoti fotografinio panašumo ar net realizmo. Greičiau mano ekscentriški veikėjai pasakoja istorijas apie save, savo išgyvenimus, jausmus ir gyvenimą apskritai. Kartais šios istorijos yra labai arti paviršiaus, o kartais – giliai paslėptos.

Žmogus žalia skrybėle – tai aš. Aš neturiu žalios skrybėlės, bet pastaruoju metu pati skrybėlė tapo neatsiejama mano meninio įvaizdžio dalimi. Kviečiu Jus į savo personažų pasaulį!“

Paroda veiks nuo gegužės 13 d. iki birželio 1 d.

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas