lt

Oleg Surajev „Pasisveikinimo turas“ / Vilnius

Bibliotekos kiemas

BILIETAI: http://bit.ly/Surajev0822

ĮĖJIMAS PRO TEATRO, MUZIKOS IR KINO MUZIEJAUS KIEMELĮ (VILNIAUS G. 41)

Prieš 90 tūkstančių metų atsirado pirmieji stand-up komedijos renginiai. Jie vykdavo Afrikos olose. Niekas nežino, kokie ten buvo juokai, tikriausiai nelabai aktualūs šiandien. Sveikinu, jūs perskaitėt nuobodžiausią įvadą į renginio aprašymą. Bet tai tik mažas bajeris tikriems komedijos mėgėjams, kurie neabejotinai nori prižvengti naujoje erdvėje, kurią prieš kelis mėnesius savo koncertui išbandė legendinė grupė BA. - MICKEVIČIAUS BIBLIOTEKOS KIEMAS. 

Pirmą kartą organizuojame tokį didelį renginį gryname ore. Sėdimos vietos, graži scena, šviesos, garsas, žodžiu, viskas kaip kine. VISIŠKAI NAUJA PROGRAMA (Taip, nauja - ne grand šuo, ne auksinė ir ne metų standupas) nei Youtube, nei Yandex, nei Myspace, nei kitose platformose jos nėra. PASISVEIKINIMO TURO programa. 

Vilniuje bus du šou tą pačią savaitę - rinkitės:

BILIETAI Į 08/20: SOLD OUT
BILIETAI Į 08/22: http://bit.ly/Surajev0822

Visi bilietai yra sėdimi. Bilietų kiekis ribotas (na, bet juk visada bilietų kiekis ribotas, čia toks marketingo žodynas).
BILIETAI BRANGS

Apšildantį stand up komiką paskelbsime vėliau. Trukmė - valanda su trupučiu, bus ir muzika, ir linksmos dainos, už kurias atsakingas Olego co-autorius ir kolega Dominykas Noruišis. 

Durys: 18:30
Matas Petrulis Live: 18:45
Pradžia: 20:00

Geresnių vietų rezervacija: info@1k.lt (vardas, pavardė, data, vietų skaičius).
Rezervuoti gali tik turintys bilietus.

O šiaip jau tikriausiai viską žinote: N-18, negerkite daug alkoholio, būkite kultūringi, bendraukite, nesiparinkite, nes gyvenimas yra vienas didelis prižvengimas. Mes jus mylime, jūs mus irgi, viskas tarp musu yra gerai.

Renginio organizatorius MB „Olegas ir storas“.

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV