lt

Loretos Tamulaitienės knygos „Paraščių vaikai“ pristatymas

Didžioji salė
Rugsėjo 28 dieną 18 valandą bibliotekos Didžiojoje salėje pristatoma Loretos Tamulaitienės knyga „Paraščių vaikai“. Dalyvaus autorė Loreta Tamulaitienė, moderuos dr. Žydronė Kolevinskienė.
 
Tai knyga apie mažuosius kovotojus. Tuos, kurie susiduria su gyvenimo tikrove, kokios daugeliui iš mūsų neteko patirti. Šioje kovoje išlieka vienas kitas, atkakliausias. Kovojama dėl dėmesio, meilės, o kartais ir dėl išlikimo. Norint kovotojus suvaldyti, jiems padėti, ieškoma vis naujų būdų, o jie išradingai apeina šias pastangas. Knygoje pasakojama apie vaikus, gyvenančius socialiai jautriose šeimose, stokojančius socialinių įgūdžių, užaugusius be meilės, be išugdytos atsakomybės, nesugebančius planuoti savo gyvenimo. Tokių žmonių – ištisos kartos.

„Paraščių vaikus“ jungia bendra erdvė – jaunimo mokykla, kur vaikai patenka dėl elgesio, mokymosi, socialinių ir šeimos problemų. Jų istorijos – autentiškos, unikalios ir sukrečiančios, neabejotinai pastūmėsiančios kitaip pažvelgti į reiškinius, nustumtus į gyvenimo paraštes, iš naujo įvertinti save ir esančius šalia.

 Loreta Tamulaitienė – pedagogė, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė, trijų suaugusių vaikų mama. Buvusi lietuvių kalbos, etikos mokytoja yra rašiusi švietimo, kultūros temomis Lietuvos dienraščiuose, laimėjusi kūrybinio rašymo konkursų. Knygoje „Paraščių vaikai“ autorė pateikia skaudų, autentišką pasakojimą apie jaunimo mokyklos vaikus, jų gyvenimą, apibendrinusi savo, kaip mokyklos vadovės, ir kitų mokytojų patirtį.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA