lt

INGAJA – koncertas Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Didžioji salė

Rugsėjo 14 dieną 18:30 Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka kviečia į solinį INGAJOS koncertą.

INGAJA – tai atlikėja ir dainų autorė iš Klaipėdos. Atlikėja reprezentuoja Lietuvos kūrybinę įvairovę atspindint vakarietiškąjį charakterį. Dainų tekstai pilni archetipinių vaizdinių sujungiančių bet kokios kultūros žmones. Kiekvienas žodis ir garsas gimsta natūraliai, iš vidaus, atspindėdamas kūrėjos asmenybę.

INGAJA įkvėpimo ieško gamtoje ir gamtą atranda viduje, siekia užmegzti ryšį su klausytojo vidiniu pasauliu čia ir dabar. Autorę įkvepia tokie atlikėjai, kaip Ben Howard, Fink, Tash Sultana.

INGAJA derina gilius, tamsius, sodrius ir kupinus neišmatuojamo liūdesio indie skambesius su ambient potėpiais. Muzika kviečia leistis į savęs ieškojimus, išgirsti bangų ošimą ir pajusti gamtos alsavimą.

Nuorodos:

  •  WEB: https://ingaja.com
  • Facebook:  https://www.facebook.com/ingajaa/
  • Instagram: https://www.instagram.com/ingajamusic/
  • Bandcamp: https://ingaja.bandcamp.com Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6VvqMT5zv00lAGh3hGyyNg
  • Spotify: https://open.spotify.com/artist/44EkssNrIl0gduiseHk1kH

 

INGAJA pasirodymas – tai rugsėjo mėnesį bibliotekoje vykstančio projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ dalis. Projekto metu pristatysime aktualių Lietuvos jaunųjų muzikos autorių kūrybą bei skatinsime teisėtą muzikos kūrinių naudojimą. Kaip teigia projekto partneriai Asociacija AGATA, nors piratavimo mąstai mažėja ir visuomenės sąmoningumas kyla, vis dar tenka su piratavimu kovoti tiek šviečiant visuomenę, tiek taikant sankcijas piratinių svetainių savininkams, tiek ir pateikiant alternatyvas vartotojams. Asociacijos AGATA platforma „Pakartot.lt“ ženkliai prisideda prie piratavimo mažinimo, o talpindama savo narių įrašus į Spotify, Deezer, Shazam, Google Play, Apple Music ir kitas tarptautines platformas, AGATA didina lietuviškos muzikos prieinamumą. Visų bibliotekoje projekto metu koncertuosiančių atlikėjų naujai pristatomą kūrybą bus galima rasti minėtose legaliose muzikos pasiklausymo platformose. Atminkime, kad prie piratavimo plėtros mažinimo tiesiogiai galime prisidėti patys – rinkdamiesi legaliai prieinamą kūrybinį turinį bei skatindami tą daryti aplinkinius.

Koncerto metu skambės Ingajos kūriniai iš jos albumo REVERIE bei naujos, dar neišleistos dainos.

Projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ rėmėjai ir partneriai: Lietuvos kultūros taryba, Asociacija AGATA, radijas START FM ir (sub)kultūros e-žurnalas ORE.LT.

Koncertas nemokamas, vyks Didžiojoje salėje. Įėjimas su galimybių pasu!

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka