Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Festivalio „Literatūrinės slinktys 2022“ atidarymas ir parodos pristatymas Vilniuje

Parodų salė

Rugsėjo 12 dieną 17 valandą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyks festivalio „Literatūrinės slinktys 2022“ atidarymas ir parodos pristatymas. Dalyvauja: literatai Orestas Razumas, Dominykas Matulionis, Linas Daugėla, Paulius Aušra, Kornelija Mikalauskaitė, dailininkė Adelė Gančierė.

Festivalio parodoje nardoma tarp žmogiškų ir nežmogiškų būvio formų, tarp nepalaužiančio ir trapiojo laiko, tarp to, kas tikslu ir miglota, su žiupsneliu pasakų, kerėjimų ir praeities vėjų, lengvai kedenančių melsvas užuolaidas. Festivalio dailininkių grupė pasižymi tarpdiscipliniškumu ir atveria dar vieną žvilgsnį į jauną ir šiuolaikinę Lietuvos meno sceną.
 
Dailininkės: Adelė Gančierė, Augustė Daškevičiūtė, Joana Kairienė, Verdenė Monika Valkiūnaitė, Lilija Gotautaitė.
Kuratorė Emilija Statinaitė.
Paroda bibliotekos Parodų salėje veikia rugsėjo 1–30 d.
 
***

Vienuoliktasis jaunųjų kūrėjų festivalis „Literatūrinės slinktys“ vėl kviečia burtis rudenėjančioj gaivoj ir pažinti penkių literatų ir penkių dailininkių kūrybą. Tradiciškai leidžiamas festivalio rinkinys, kuriame kartu su poezija, proza ir dramaturgija publikuojamos tapybos, tekstilės, grafikos kūrinių dokumentacijos. Renginių programa rugsėjo 12–17 d. gausi ir keliaujanti ne tik po skirtingas Vilniaus vietas, bet ir Tauragę, Uteną, Ignaliną, netgi virtualią IRGI galerijos erdvę.

 
 
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas