Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Socialinė akcija „Žalia šviesa gyvenimui“

Socialinė akcija „Žalia šviesa gyvenimui“
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka jungiasi prie „Jaunimo linijos“ rugsėjo 27-spalio 10 dieną inicijuojamos socialinės akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“, kuri skirta atkreipti dėmesį į jaunų žmonių emocinę sveikatą ir gerovę.
 
Bibliotekos III aukšte vyresnioji bibliotekininkė Milda Markovskytė-Šapurova parengė šiai akcijai skirtų knygų parodą. Kviečiame patikusias knygas skolintis į nnamus.
 
Didžioji dauguma jaunų žmonių vis dar patiria emocinius sunkumus. Pirmaujame pagal jaunų žmonių savižudybių skaičių pasaulyje, apie 80 proc. Lietuvos studentų nuolat jaučia nerimą, o 1/3 visų mokinių yra patyrę patyčias. Psichikos sveikatos sutrikimai yra stigmatizuojami ir emocinio raštingumo vis dar trūksta. Tačiau visi kartu galime tai pakeisti: nuolat kalbėdami ir primindami sau bei kitiems, kad psichinė ir emocinė sveikata yra svarbi. 
 
Spalio 10-ąją – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ jau trečius metus organizuoja socialinę akciją „Žalia šviesa gyvenimui“. Žalia šviesa, nes žalia yra gyvybės ir vilties spalva, ji reiškia gyvenimą ir norą gyventi bei norą rūpintis savimi ir artimaisiais! Gyvenimas, nes „Jaunimo linija“ kviečia rinktis pilnavertį gyvenimą, kuriame subalansuota psichinė ir fizinė sveikata, tvariai sugyvena darbas ir laisvalaikis, telpa visi jausmai ir visada yra vietos savistabai. 
 
Atkreipkime dėmesį į emocinę sveikatą – uždekime „Žalią šviesą gyvenimui“!
 
 
Spalio 10-osios programa:
10 val. Sunku būna visiems. Kaip įveikti mažas ir dideles krizes. Nuotolinė vieša pamoka mokykloms
21 val. Žaliai įsižiebia tiltai ir pastatai visoje Lietuvoje
 
 
 

 

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas