Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Paskelbtas konkursas Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijai laimėti

Paskelbtas konkursas Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijai laimėti

Europos Parlamentas paskelbė konkursą Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti, kuriame gali dalyvauti jauni europiečiai, vykdantys įvairius projektus, susijusius su ES vertybėmis, integracija ir bendradarbiavimu.

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos tikslas apdovanoti geriausius ES šalyse vykdytus ar vykdomus projektus, kurie skatina savitarpio supratimą Europos ir tarptautiniu mastu, puoselėja bendros Europos tapatybę ir integraciją ir rodo pavyzdį jaunimui, kaip europiečiai gali gyventi kartu kaip viena bendruomenė. Tai gali būti projektai, susiję su jaunimo mainais, sporto, meno ar kultūros renginiais, vykdomi gyvai arba internetinėje erdvėje.

Trys geriausi projektai iš ES šalių kasmet apdovanojami piniginėmis (7 500, 5 000 ir 2 500 eurų) premijomis. Nacionaliniai laimėtojai kviečiami į apdovanojimo ceremoniją Aacheno mieste.

Paraiškos pateikėjai turi būti 16-30 metų amžiaus ir vienos iš 28 Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai arba gyventojai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši premija nėra subsidija projekto pasiūlymui paremti - konkursui pateikti projektai turėjo prasidėti 2017 metais ir turi būti užbaigti arba dar tebevykdomi. Konkursui netinka projektai, kurie dar nėra pradėti vykdyti. Į premiją negali pretenduoti ir projektai, per ES institucijas gaunantys daugiau kaip 50 % finansavimo (su tam tikromis išimtimis) arba jau apdovanoti ES institucijos premija.

Paraiškos teikiamos iki 2018 m. sausio 29 d. konkurso tinklalapyje: http://www.charlemagneyouthprize.eu Šioje tinklalapyje rasite ir išsamias konkurso taisykles bei paraiškų teikimo rekomendacijas.

 

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas