Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Klausykite muzikos legaliai: nuo M. Levickio kūrinių iki tango ir džiazo melodijų

Klausykite muzikos legaliai: nuo M. Levickio kūrinių iki tango ir džiazo melodijų

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka kviečia geriausios pasaulio muzikos klausyti legaliai! Bibliotekoje registruoti skaitytojai gali naudotis muzikos duomenų baze „Naxos Music Library“. Joje pateikiami klasikinės, džiazo, folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko ir kitų žanrų muzikos įrašai.

Čia taip pat rasite trumpas kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. „Naxos Music Library“ galite klausyti tiek užsienio, tiek mūsų šalies atlikėjų, tokių kaip pasaulinio garso akordeonistas Martynas Levickis, kūrinių.

„Naxos Music Library“ galima klausyti ne tik bibliotekos kompiuteriuose, bet ir namuose. Ir ne tik kompiuteriuose – „Naxos Music Library“ duomenys prieinami ir išmaniuosiuose telefonuose – tereikia atsisiųsti mobiliąją programėlę NML, kuria galėsite kurti grojaraščius, turėsite prieigą daugybės įrašų ir galėsite klausytis muzikos būdami bet kurioje vietoje.

Bibliotekos lankytojams suteikiami individualūs prisijungimo prie „Naxos Music Library“ slaptažodžiai. Dėl jų kviečiame kreiptis el.paštu [email protected] arba tel. +370 5 2107006.

Gero klausymo!

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas