Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bibliotekos kieme – DĖK'ui kabykla

Bibliotekos kieme – DĖK'ui kabykla

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme Trakų gatvėje 10 šią vasarą „apsigyveno“ DĖK'ui kabykla.

Tai vieta, kurioje galima keistis gerais nebereikalingais rūbais. Kabyklos taisyklės sako, kad jei patiko rūbas, galima jį pasiimti, jeigu turite namie nereikalingą, bet švarų ir tvarkingą, atneškite ir pakabinkite. Pasiimamų rūbų kiekis yra neribojamas. Lankytojai prašomi pasirūpinti kabyklos tvarka, kabinti tiek rūbų, kiek yra laisvų pakabų, nepalikti rūbų maišuose. DĖK'ui kabyklose priimami tik rūbai. Šiuo metu Vilniuje jau yra keliolika tokių kabyklų, tačiau tikimasi, kad jų skaičius išaugs iki šimto, o gal ir kelių šimtų.

DĖK'ui kabyklos yra dalijimosi daiktais stotelių „DĖK'ui“ iniciatyva. Jos veikia Vilniaus apskrities didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Netoli bibliotekos esančioje Klaipėdos gatvėje yra įsikūrusi nedidelius daiktus ir drabužius priimanti bei dalinanti DĖK’ui galerija. Beje, būtent joje ir buvo išbandyta pirmoji DĖK'ui kabykla, kuri dabar sėkmingai įrengiama skirtingose miesto vietose.

DĖK'ui kabykla atvira visiems norintiesiems bibliotekos darbo laiku (liepą ir rugpjūtį dirbame pirmadieniais-penktadieniais 11-19 val.). Kabyklą rasite bibliotekos kieme šalia jau trejus metus vasaromis veikiančio knygų mainų kampo „Po arkadomis“. Knygų mainų kampe taip pat galima atnešti nereikalingas knygas ir pasiimti patikusias.

Kviečiame bibliotekos lankytojus gyventi tvariai ir dalintis nereikalingais rūbais ir knygomis! 

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas