Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Atidarytas knygų mainų kampas „Po arkadomis“

Atidarytas knygų mainų kampas „Po arkadomis“

Kartu su šiltuoju metų laiku į bibliotekos kiemą sugrįžo knygų mainų kampas „Po arkadomis“. Tai vieta poilsiui, kurioje galite ramiai įsitaisyti su puodeliu kavos rankose. Taip, taip, nuo šių metų bibliotekos pirmame aukšte prie lifto rasite kavos stotelę, iš kurios galite atsinešti puodelį kvapnios kavos.  

Mainų kampo idėja – pakviesti Vilniaus gyventojus dalintis skaitymo malonumu. Čia esančiose lentynose galima palikti savo asmenines knygas ir pasiimti į namus patikusias.

Pirmą kartą bibliotekos kieme knygų mainų erdvė įsikūrė 2021 metais. Sulaukę gerų atsiliepimų, šį kampelį įrengėme ir kitų metų vasaromis. Pastebėjome, kad pirmame bibliotekos aukšte esančios knygų mainų lentynos itin populiarios – jūs noriai atnešate į biblioteką knygas, kurias jau perskaitėte ir norite pasidalinti su kitais. Dabar tą padaryti galite ir lentynose kieme. Raginame drąsiai naudotis šia paslauga – ir palikti savo, ir parsinešti namo kitų paliktą knygą. 

Knygų mainų kampas „Po arkadomis“ veikia vasaros metu bibliotekos darbo laiku. Manome, kad dalijimasis knygomis prisideda prie tvarios gyvensenos, skatina mažiau vartoti.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas