Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Mokomieji konstruktoriai

Išmanieji „Lego Education“ konstruktoriai

Kviečiame susipažinti su programavimu ir robotika. Konstruktorių Kūrybos laboratorijoje yra kelių rūšių: „LEGO WeDo 2.0“ rinkiniai labiau skirti pirmajai pažinčiai su robotika, o „LEGO Mindstorms EV3“ – vyresniems, jau pažengusiems konstruotojams. Iš pradžių galima suprogramuoti tiesiog ant ratų važinėjantį robotuką ar nustatyti, ką daro prie jo prijungti mygtukai, o vėliau galėsite išplėsti jo galimybes, kad, pavyzdžiui, ultragarso jutikliu „pamatęs“ kliūtį robotas sustotų. Na, o patyrę robotų konstruotojai galės išbandyti, pritaikyti ir suprogramuoti spalvos atpažinimo sensoriaus ar giroskopo veikimą. Robotai puikiai tinka paįvairinti informatikos pamokas ar moksleivių projektus, tačiau mielai laukiame ir pavienių konstravimo entuziastų ar šeimų.

Inžineriniai „Fischertechnik“ konstruktoriai

5 „Fischertechnik“ rinkiniai puikiai tinka smagiai pažinčiai su skirtingomis fizikos šakomis – mechanika, statika, elektronika, atsinaujinančių išteklių energetika, pneumatika ar optika. Štai iš vieno rinkinio galima sukonstruoti vėjo malūną, gaminantį elektros energiją, kitas padės suprasti, kaip veikia elektros grandinės – galėsite sukonstruoti šaldytuvo dureles, kurias atidarius šviesa užsidega, o uždarius – užgęsta, taip pat susipažinti su šviesolaidžiu, pneumatiniais keltuvais ar vairo, judinančio automobilio ratus, veikimu. Nors šie konstruktoriai rekomenduojami vaikams nuo 9 metų, patirtis rodo, kad jais susidomi ir vyresni moksleiviai, tad planuojant edukacinį užsiėmimą galime bendradarbiauti su klasės ar dalyko (fizikos ar technologijų) mokytoju, kartu parengti specialias kūrybines užduotis arba tiesiog komandiškai konstruoti pagal įvairias instrukcijas.

Registruotis į užsiėmimus galite naudodamiesi šiuo internetiniu įrankiu - pasirinkite norimą užsiėmimą, kalendoriuje pasirinkite datą ir tos dienos laiką ir nurodykite savo kontaktinius duomenis:

Jeigu savo įrenginyje nematote pilno rezervavimo įrankio vaizdo pamėginkite paslinkti įrankio vaizdą žemiau. Jei vis tiek rezervuoti nepavyksta galite atsidaryti jį atskirame naršyklės lange: https://ambiblioteka.setmore.com/bookclass

Susipažinti su kūrybos laboratorijos įranga ir savarankiškai ar, jei reikia, konsultuojant bibliotekos darbuotojams, mokytis ja naudotis galite iš anksto suderinę laiką el.paštu [email protected] ar telefonu 85 261 37 09.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas