Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Renginių kalendorius

Knygų lobis

šbarstytas knygų lobis laukia Vaikų bibliotekoje! Tereikia kantrybės, gudrybės ir narsos, kad surasti kažkur paslėptas pirato brangenybes! Jei mėgsi nuotykius, dargi ir knygas – dalyvauk interaktyviame žaidime „Knygų lobis“. Būk nusiteikęs aktyviai ir smagiai praleisti laiką, įveikti 6 informacinio raštingumo užduotis ir nepasiklysti lobių knygų jūroje! Balandžio 5 d., 11:00 val. Trukmė iki 40 min. Kviečiami 3-4 kl. moksleiviai. Registruokitės el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-04-05 Edukacija Vaikų biblioteka

Visi keliai veda į liaudiens meną

Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniai paruošė meninę ekspoziciją „Visi keliai veda į liaudies meną“. Išduosime paslaptį, jog renginyje bus pinamos tikros lietuvių liaudies juostos - vienos iš seniausių lietuvių liaudies audinių. Kas vyks toliau - sužinosite apsilankę renginyje!

2017-04-03 Edukacija Vaikų biblioteka

Knygų lobis

Išbarstytas knygų lobis laukia Vaikų bibliotekoje! Tereikia kantrybės, gudrybės ir narsos, kad surasti kažkur paslėptas pirato brangenybes! Jei mėgsi nuotykius, dargi ir knygas – dalyvauk interaktyviame žaidime „Knygų lobis“. Būk nusiteikęs aktyviai ir smagiai praleisti laiką, įveikti 6 informacinio raštingumo užduotis ir nepasiklysti lobių knygų jūroje! Balandžio 3 d., 11:00 val. Trukmė iki 40 min. Kviečiami 2-3 kl. moksleiviai. Registruokitės el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-04-03 Edukacija Vaikų biblioteka

Atrieda Velykos

Nuo didelio kalno Balandis pakilo, Pakilo virš sodo, Virš bundančio šilo. Nutilo, nutilo Šaltuko žvangučiai. Atėjo Velykos - Riedėkit, margučiai. Z. Gaižauskaitė „Riedėkit margučiai“ Knygų parodą rasite Vaikų bibliotekoje, Labirinte. Parodoje esančias knygas galima skolintis į namus.

2017-04-03 Parodos pristatymas Vaikų biblioteka

2016 m. geriausių ir gražiausių vaikų literatūros kūrėjų knygų paroda

Balandžio 2 d. minima tarptautinė vaikų knygos ir pasakininko H. K. Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. šios dienos minėjimą inicijuoja IBBY – Tarptautinė vaikų knygos taryba. Lietuvoje vaikų knygos diena minima nuo 1993 m. Šią dieną vyksta įvairūs šventiniai renginiai, apdovanojami reikšmingiausi rašytojai, dailininkai, vertėjai, kultūros ir švietimo darbuotojai. Šiemet už 2016 m. pasiekimus buvo įteiktos 9 IBBY inicijuotos ir 2 Švietimo ir mokslo ministerijos premijos. Kokiems vaikų literatūros kūrėjams jos atiteko - sužinosite aplankę Vaikų bibliotekoje geriausiųjų 2016 knygų parodą. Parodoje esančias knygas galima skolintis į namus.

2017-04-03 Parodos pristatymas Po skliautu

Dailininkų Jurkūnų iliustracijų paroda

Balandžio 1−birželio 30 d. Vaikų bibliotekos erdvėje Vaikystės pieva veikia šeimyninė dailininkų Jurkūnų knygų iliustracijų paroda. Viliaus Jurkūno (1944-2010) rodomos iliustracijos iš „Lietuvių-vokiečių kalbų žodyno vaikams ABS“, Giedrės Bulotaitės-Jurkūnienės iliustracijos iš būsimos karpinių knygelės vaikams. Eglės Jurkūnaitės iliustracijos iš Vytauto Ažubalio knygos „Gėlytė mokinė“, Neringos Dangvydės „Stebuklingas smuikelis“, pasakos „Kaip Jonas laimės ieškojo“ ir lietuvių tautos epo „Eglė žalčių karalienė“.

2017-04-01 Parodos pristatymas Vaikų biblioteka

Paroda. Romantizmas ir kostiumas

Adomo Mickevičiaus kūryboje dominuoja moteris. Ji pavaizduota supratingai, su didele meile, giliu moters charakterio pažinimu. Jo kūrinių moterys įkvepia. Jos gyvos, žavi mus, jaudina. Įdomu, koks XIX a. poeto meilės idealas? – aplankykite parodą Vaikų bibliotekoje, erdvėje „Po skliautu“. Parodą lydės edukaciniai užsiėmimai vyresnių klasių moksleiviams „Romantizmas ir kostiumas“.

2017-03-31 Parodos pristatymas Po skliautu

Protų mūšis. Ar gerai pažįsti Vilnių?

Čia dėl garbės ir žinių grumiasi patys stipriausi ir ištvermingiausi vaikų protai! Protų kovos - tai linksmas ir nuotaikingas žaidimas. Tavęs ir tavo draugų laukia kalnas Vilniaus mįslių. Kiekviena komanda per minutę laiko turi atsakyti į vedėjo užduotus klausimus ir taip rinkti taškus. Žaidimo pabaigoje taškai skaičiuojami ir renkami nugalėtojai. Kovo 30 d., 11:00 val. Trukmė iki 45 min. Kviečiami 3-4 kls. mokiniai. Registruokitės el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-03-30 Edukacija Vaikų biblioteka

Trečiadienio garsiniai skaitymai

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. kovo 29 d. Justina skaitys Adam & Charlotte Guillain knygelę „Makaronai sniego žmogui“. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-03-29 Edukacija Po skliautu

Šeimadienis. Kaip „pakinkyti“ kūrybinį arkliuką?

Kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį kviečiame į Vaikų biblioteką – švęsime ŠEIMADIENĮ! Tėvelių lauks viešos įvairių specialistų paskaitos, vaikų – įdomūs šeštadieniniai užsiėmimai ir tūkstančiai įdomiausių, gražiausių, smagiausių knygų, kurias bus galima pasiskolinti į namus arba pasikeisti jau perskaitytas knygas.

2017-03-25 Edukacija Vaikų biblioteka
  1 2 3 ... 69 70 71 72 73 74 75