Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Renginių kalendorius

Tautinio kostiumo metai 2017

2017-ieji - tautinio kostiumo metai. Šia proga Vaikų bibliotekos Labirinto pabaigoje rasite nedidelę knygų parodą, kurioje sudėta viskas apie tautinius kostiumus: nuo didesnio formato albumų iki išsamių knygų, pasakojančių kaip, kada, kur ir kodėl atisirado šis tautos metarialinės ir dvasinės kultūros simbolis. Ne tik kviečiame knygas pavartyti, bet ir pasiskolinti į namus.

2017-04-17 Parodos pristatymas Vaikų biblioteka

Atgijusi knygutė. Velykos

Velykos atrieda atidunda! Švęsk jas kartu su bibliotekos dailininke! Ji padės sukurti įvairių gražių daikčiukų ir piešinukų Velykų šventės tema.

2017-04-13 Edukacija Po skliautu

Trečiadienio garsiniai skaitymai vaikams

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. balandžio 12 d. Justina skaitys trumpas istorijas iš Kęstučio Kasparavičiaus knygelės „Apie šį bei tą“. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-04-12 Edukacija Po skliautu

Atgijusi knygutė. Velykos

Velykos atrieda atidunda! Švęsk jas kartu su bibliotekos dailininke! Ji padės sukurti įvairių gražių daikčiukų ir piešinukų Velykų šventės tema!

2017-04-11 Edukacija Po skliautu

Daiktas, objektas, žmogus, spalva

Vaikų bibliotekos Kūrybinėje laboratorijoje atidaroma Gretos Lazauskaitės darbų paroda „Daiktas, objektas, žmogus, spalva“.

2017-04-10 Parodos pristatymas Vaikų biblioteka

Ekskursija. Sveiki, štai ir aš

Nežinai, kaip tapti skaitytoju? Kaip ieškoti leidinių ir reikalingos informacijos el. kataloge, duomenų bazėse? Kas išduodama į namus, ką galima skaityti vietoje? Kaip savarankiškai pasiimti ir prasitęsti leidinių grąžinimo terminą? Kada reikia mokėti delspinigius? Ši informacinio pobūdžio ekskursija kaip tik tau! Ateik į Vaikų biblioteką, susipažink ir išbandyk!

2017-04-07 Ekskursija Vaikų biblioteka

Knygų lobis

Išbarstytas knygų lobis laukia Vaikų bibliotekoje! Tereikia kantrybės, gudrybės ir narsos, kad surasti kažkur paslėptas pirato brangenybes! Jei mėgsi nuotykius, dargi ir knygas – dalyvauk interaktyviame žaidime „Knygų lobis“. Būk nusiteikęs aktyviai ir smagiai praleisti laiką, įveikti 6 informacinio raštingumo užduotis ir nepasiklysti lobių knygų jūroje! Balandžio 6 d., 11:00 val. Trukmė iki 40 min. Kviečiami 5-8 kl. moksleiviai. Registruokitės el. paštu [email protected] skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-04-06 Edukacija Vaikų biblioteka

Trečiadienio garsiniai skaitymai vaikams

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. balandžio 5 d. Giedrė skaitys Ciara Flood knygelę „Įkyrūs triušiukai“. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-04-05 Edukacija Po skliautu

Knygų lobis

šbarstytas knygų lobis laukia Vaikų bibliotekoje! Tereikia kantrybės, gudrybės ir narsos, kad surasti kažkur paslėptas pirato brangenybes! Jei mėgsi nuotykius, dargi ir knygas – dalyvauk interaktyviame žaidime „Knygų lobis“. Būk nusiteikęs aktyviai ir smagiai praleisti laiką, įveikti 6 informacinio raštingumo užduotis ir nepasiklysti lobių knygų jūroje! Balandžio 5 d., 11:00 val. Trukmė iki 40 min. Kviečiami 3-4 kl. moksleiviai. Registruokitės el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-04-05 Edukacija Vaikų biblioteka

Visi keliai veda į liaudiens meną

Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniai paruošė meninę ekspoziciją „Visi keliai veda į liaudies meną“. Išduosime paslaptį, jog renginyje bus pinamos tikros lietuvių liaudies juostos - vienos iš seniausių lietuvių liaudies audinių. Kas vyks toliau - sužinosite apsilankę renginyje!

2017-04-03 Edukacija Vaikų biblioteka
  1 2 3 ... 68 69 70 71 72 73 74