Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Renginių kalendorius

Paroda. Romantizmas ir kostiumas

Adomo Mickevičiaus kūryboje dominuoja moteris. Ji pavaizduota supratingai, su didele meile, giliu moters charakterio pažinimu. Jo kūrinių moterys įkvepia. Jos gyvos, žavi mus, jaudina. Įdomu, koks XIX a. poeto meilės idealas? – aplankykite parodą Vaikų bibliotekoje, erdvėje „Po skliautu“. Parodą lydės edukaciniai užsiėmimai vyresnių klasių moksleiviams „Romantizmas ir kostiumas“.

2017-03-31 Parodos pristatymas Po skliautu

Protų mūšis. Ar gerai pažįsti Vilnių?

Čia dėl garbės ir žinių grumiasi patys stipriausi ir ištvermingiausi vaikų protai! Protų kovos - tai linksmas ir nuotaikingas žaidimas. Tavęs ir tavo draugų laukia kalnas Vilniaus mįslių. Kiekviena komanda per minutę laiko turi atsakyti į vedėjo užduotus klausimus ir taip rinkti taškus. Žaidimo pabaigoje taškai skaičiuojami ir renkami nugalėtojai. Kovo 30 d., 11:00 val. Trukmė iki 45 min. Kviečiami 3-4 kls. mokiniai. Registruokitės el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-03-30 Edukacija Vaikų biblioteka

Trečiadienio garsiniai skaitymai

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. kovo 29 d. Justina skaitys Adam & Charlotte Guillain knygelę „Makaronai sniego žmogui“. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-03-29 Edukacija Po skliautu

Šeimadienis. Kaip „pakinkyti“ kūrybinį arkliuką?

Kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį kviečiame į Vaikų biblioteką – švęsime ŠEIMADIENĮ! Tėvelių lauks viešos įvairių specialistų paskaitos, vaikų – įdomūs šeštadieniniai užsiėmimai ir tūkstančiai įdomiausių, gražiausių, smagiausių knygų, kurias bus galima pasiskolinti į namus arba pasikeisti jau perskaitytas knygas.

2017-03-25 Edukacija Vaikų biblioteka

Trečiadienio garsiniai skaitymai vaikams

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. kovo 22 d. Marta skaitys Kosto Kubilinsko knygeles. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-03-22 Edukacija Po skliautu

Trečiadienio garsiniai skaitymai vaikams

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. kovo 15 d. Svetlana skaitys Nele Moost knygelę „Viskas mano! Arba dešimt gudrybių, kaip viską gauti“ Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-03-15 Edukacija Po skliautu

Piešinių paroda „Mano žaislai“

Kiekvienas iš mūsų užaugome myluodami savo brangiausią Skudurinę Onutę ar pliušinį meškutį. Statėme medinių kaladėlių pilis ar supomės ant žaislinio arkliuko. Šiandien piešiniuose Jums šypsosi Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos 6-8 kls. mokinių mylimiausi žaisliukai.

2017-03-14 Parodos pristatymas Kūrybos laboratorija

Protų mūšis. Ar gerai pažįsti Vilnių?

Čia dėl garbės ir žinių grumiasi patys stipriausi ir ištvermingiausi vaikų protai! Protų kovos - tai linksmas ir nuotaikingas žaidimas. Tavęs ir tavo draugų laukia kalnas Vilniaus mįslių. Kiekviena komanda per minutę laiko turi atsakyti į vedėjo užduotus klausimus ir taip rinkti taškus. Žaidimo pabaigoje taškai skaičiuojami ir renkami nugalėtojai. Kovo 10 d., 11:00 val. Trukmė iki 45 min. Kviečiami 3-4 kls. mokiniai. Registruokitės el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. nr. (8 5) 261 67 63. Edukacinis užsiėmimas yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba.

2017-03-10 Edukacija Po skliautu

Mėgstamiausias knygos herojus

VŠĮ Nevalstybinio vaikų darželio „Nendrė“ piešinių paroda „Mėgstamiausias knygos herojus“

2017-03-10 Parodos pristatymas Po skliautu

Trečiadienio garsiniai skaitymai vaikams

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. kovo 8 d. Giedrė skaitys William'o Joyce'o knygelę „Smėlio žmogus“. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-03-08 Edukacija Po skliautu
  1 2 3 ... 70 71 72 73 74 75 76