Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Šešios rubininės gervės

Elizabeth Lim

Šešios rubininės gervės

Burtai, drakonas, atgijusi origamio paukštė, stereotipus laužanti princesė, drąsa, romantika, pasiaukojimas, Rytų kultūra – visa tai ir dar daugiau rasite šioje šiuolaikinėje fantastinėje Elizabeth Lim istorijoje „Šešios rubininės gervės“, skaitytoją prikaustančioje nuo pat pirmų puslapių.

Imperatoriaus duktė Šiori turi paslaptį – jos gyslomis teka magiškas kraujas. Niekas negali to žinoti, juk ji – princesė, kuri netrukus ištekės už jai paskirto lordo. Sužadėtuvių ceremonijos dienos įvykiai pakrypsta netikėta linkme – gelbėdama skęstančią iš popieriaus išlankstytą paukštę, Šiori ir pati pradeda skęsti. Jei tuo metu pro šalį nebūtų plaukęs smalsus drakonas, ji taip ir būtų likusi gulėti ežero dugne. Kad išgelbėtų princesę, drakonas į jos širdį įdeda dalelę savo perlo ir taip sustiprina jos bundančias magiškas galias. Tarp patraukliu jaunuoliu pasivertusio drakono ir Šiori užsimezga artimas ryšys. Pajutusi grėsmę, pamotė Raikama princesei ant galvos užmauna užkerėtą medinį dubenį ir ištremia toli nuo namų. Šiori negali ne tik jo nusiimti, bet ir kalbėti, nes kiekvienas jos ištartas žodis pražudys gervėmis paverstus jos šešis brolius. Ar princesei pavyks atsilaikyti prieš šį prakeiksmą?

Sunki našta ir vienatvė nepalaužia Šiori. Atvirkščiai – dar labiau ją sustiprina ir atskleidžia pačias gražiausias jos savybes. Kad išsklaidytų kerus, savo likimą ji turi patikėti origamio paukštei, šmaikščiajam drakonui, gervėmis paverstiems broliams ir netikėtai sutiktam žavingam jaunuoliui, už kurio iš pradžių bodėjosi tekėti.