Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Pokalbiai prie puodelio arbatos su Tomu Dirgėla

Po skliautu

Mažieji Vaikų bibliotekos draugai vasario 7d., 11.00 val. kviečiami į jaukų pasisėdėjimą su rašytoju Tomu Dirgėla.

Tomui Dirgėlai 25 metai. Jis užaugo Palangoje, baigė Senąją gimnaziją: „Gimnazijoje buvau krepšininkas, vėliau poetas, paskui juodai akis besidažančiu velniai žino kuo (kad ne velniu, tai tikrai), po to skiauterėtu panku, o dvyliktą klasę baigiau mušdamas būgnus“. Rašytojo plunksną išbandė dar pradinėse klasėse... tiesa, visi tekstai buvo skirti sau. Bet kai susitiko dvi jo pusės – Meilė kūrybai ir Meilė vaikams – nebeliko nieko kito, kaip tik imti ir rašyti mažiesiems!

Tomas Dirgėla vaikams pažįstamas, kaip raganos ŠiokiosTokios kūrėjas-draugas. 2014 m. pasirodžiusi knyga pelnė keletą reikšmingų apdovanojimų – buvo įvertinta, kaip stilingiausia, ir nominuota Metų knygos vaikams rinkimuose. 2016 m. pasirodė šmaikšti istorija apie detektyvus Tomą ir Domą, o visai neseniai - trečioji knyga „Kai balandis buvo papūga“.

Kviečiame tave į susitikimą su jaunuoju vaikų rašytoju! Manome, kad autorius atskleis paslaptį, kaip tapti geru rašytoju, kokio iš tikrųjų amžiaus yra ragana ŠiokiaTokia, ir ar Tomas ir Domas išaiškino mokyklos detektyvą... o jeigu turėsi sugalvojęs savo klausimų, galėsi ir juos užduoti.

Lauksime tavęs su puodeliu gardžios arbatos!

Susisiekite:
El. paštas: vaikai@amb.lt