Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Renginiai

Seminaras Vilniaus ir Alytaus savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams „Valstybinės lietuvių kalbos komisijos veikla – nuo politikos iki praktikos“

Vasario 16 - kovo 11 dienomis minimos Lietuvių kalbos dienos, kurių metu daugelyje bibliotekų, mokyklų ir kitų įstaigų vyks renginiai, skirti didinti lietuvių kalbos prestižą, prisidėti prie jos sklaidos pasaulyje. Vasario 26 dieną Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyks svarbiausias Lietuvių kalbos dienoms skirtas renginys – seminaras „Valstybinės lietuvių kalbos komisijos veikla – nuo politikos iki praktikos“, kurį biblioteka organizuoja kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija.

2020-02-26 Mokymai Konferencijų salė

Seminaras „Klientų aptarnavimas ir socialinė atsakomybė“

Vilniaus ir Alytaus savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistus kviečiame dalyvauti seminare „Klientų aptarnavimas ir socialinė atsakomybė“, kuris vyks vasario 18 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje Trakų g. 10, Vilnius. Šiame seminare kviečiame dalyvauti asmenis, dar nedalyvavusius šio projekto pirmo etapo mokymuose. Primename, kad projekto pirmame etape, nepriklausomai nuo temos, asmenys gali dalyvauti tik vieną kartą (turi būti unikalūs dalyviai).

2020-02-18 Mokymai Mokymų auditorija I

Seminaras UNIVERSALIOJI DEŠIMTAINĖ KLASIFIKACIJA (UDK): NAUJOVĖS IR JŲ PRAKTINIS TAIKYMAS

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka organizuoja jau paskutinius šiais metais mokymus. Šį kartą kviečiame savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistus į seminarą „Universalioji dešimtainė klasifikacija (UDK): naujovės ir jų praktinis taikymas“. Seminaras yra skirtas Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams, jau turintiems darbo bibliotekoje patirties ir norintiems atnaujinti bei pagilinti žinias dokumentų sisteminimo srityje.

2019-12-18 Mokymai Mokymų auditorija I

Skelbiame registraciją į mokymus mokyklų bibliotekininkams EDUKACIJA BIBLIOTEKOJE: GALIMYBĖS IR IŠŠŪKIAI

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka rengia mokymus „Edukacija bibliotekoje: galimybės ir iššūkiai“. Mokymai yra skirti Alytaus ir Vilniaus apskričių mokyklų bibliotekininkams. Mokymų metu bibliotekininkai susipažins su svarbiausiais edukacinių programų kūrimo principais bei metodais, sužinos, koks yra bibliotekininko-edukatoriaus vaidmuo kuriant ir įgyvendinant edukacines programas. Vyks praktinis užsiėmimas.

2019-11-21 Mokymai Mokymų auditorija I

Skelbiame registraciją į mokymus EDUKACINĖ VEIKLA BIBLIOTEKOJE: GALIMYBĖS IR IŠŠŪKIAI

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka rengia mokymus „Edukacinė veikla bibliotekoje: galimybės ir iššūkiai“. Mokymai yra skirti Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams, dirbantiems vaikų bibliotekose ar bibliotekų vaikų skyriuose, taip pat kuriantiems ir/ar vedantiems edukacines programas vaikams bei paaugliams. Mokymų metu kolegos susipažins su Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų biblioteka, edukacinėmis programomis, kurios vykdomos šioje bibliotekoje bei jų kūrimo užkulisiais. Vyks kūrybinės dirbtuvės. Registraciją į mokymus, skirtus mokyklų bibliotekininkams skelbsime kitą savaitę.

2019-11-14 Mokymai Mokymų auditorija I

Bibliotekų paslaugos socialinės atskirties grupėms

Mokymai Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams

2019-11-05 Mokymai Mokymų auditorija I

Mokymai bibliotekų specialistams Bibliotekininkystės pagrindai. III dalis

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka šiais metais jau antrą kartą organizuoja trijų dalių bibliotekininkystės pagrindų mokymus. Kviečiame dalyvauti bibliotekų specialistus, jau dalyvavusius bibliotekininkystės pagrindų pirmos ir antros dalies mokymuose

2019-10-24 Mokymai Mokymų auditorija I

Įmonių socialinė atsakomybė ir klientų aptarnavimas

Mokymai Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams, kuriuos organizuoja UAB „Person Premier“.

2019-10-22 Mokymai Mokymų auditorija I

Mokymai bibliotekų specialistams Bibliotekininkystės pagrindai. II dalis

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka šiais metais jau antrą kartą organizuoja trijų dalių bibliotekininkystės pagrindų mokymus. Kviečiame dalyvauti bibliotekų specialistus, jau dalyvavusius bibliotekininkystės pagrindų pirmos dalies mokymuose ir rekomenduojame toliau gilinti profesines žinias bei tobulinti praktinius įgūdžius antroje mokymų dalyje.

2019-10-17 Mokymai Mokymų auditorija I

Įmonių socialinė atsakomybė ir jos komunikacija

Mokymai Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams, kuriuos organizuoja UAB „Person Premier“.

2019-10-16 Mokymai Mokymų auditorija I
  1 2 3 ... 9 10 11 12 13 14 15  
Vilniaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka
Trakų viešoji biblioteka
Švenčionių rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Širvintų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Šalčininkų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka
Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka
Lietuvos aklųjų biblioteka
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Biblioteka visiems
Bendruomenių kraštotyra
Lietuvos bibliotekininkų draugija
Vilnijos vartai
Dainavos kraštas
Lietuvos kultūros taryba