Magiškos „Vasaros su knyga“ iššūkio gijos Vilniaus regione

Magiškos „Vasaros su knyga“ iššūkio gijos Vilniaus regione

Birželio 1 dieną prasidėjęs skaitymo iššūkis jau kaip reikiant įsibėgėjo, o bibliotekose Vilniaus regione skaitytojų laukia įvairios teminių knygų parodos. Kviečiame kartu pakeliauti ir pasižvalgyti, kaip išmaningai knygos siūlomos skaitytojams.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, Varėnos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje bei Ukmergės Vlado Šlaito bibliotekoje skaitytojų laukia teminės parodos. Jos skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šios lentynos nuolat pildomos, nes skaitytojų entuziazmas itin didelis ir jos nuolat ištuštėja.

Rūdiškių bibliotekoje vyko ,,Vasara su knyga“ sezono atidarymas, kurio metu vasariškai ryškių, spalvingų skaidrių pagalba dalyviai susipažino su ,,Skaitymo iššūkio“ taisyklėmis. Buvo pristatytos ne tik skaitymo užduotys, bet ir kalbėta, diskutuota apie skaitymo teikiama naudą, išvardinti skaitymo teikiami privalumai, skaityta knyga „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms. Šimtas pasakojimų apie išskirtines moteris“( autorės - Franceska Cavallo, Elena Favilli), tinkančią trečiajai užduočiai – perskaityti biografinę knygą. Išsirinktos istorijos apie įžymias moteris – Astridą Lindgren, Evitą Peron ir Margaret Tečer. 

  

  

Nuotraukos iš teminių parodų regiono bibliotekose

Tuo tarpu, Pabradės miesto bibliotekoje jau įvyko net 3 vaikams skirti renginiai, kurių metu vaikams pristatytos akcijos taisyklės, vyko įvairios edukacijos bei vyko garsiniai knygelių skaitymai. Žinoma, ir Pabradės bibliotekoje rasite teminių knygų lentynas.

  

Pabradės miesto bibliotekos nuotraukos

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekoje ir jos struktūriniuose padaliniuose taip pat vyko renginiai vaikams, skirti akcijai „Vasara su knyga“. Vaikai kartu su bibliotekininke skaitė knygas, kurios skirtos akcijos užduotims, taip pat organizuoti edukaciniai rytmečiai, skaitytojai kviesti į paskaitas apie skaitymo naudą.

Kaip rašė Ukmergės Vlado Šlaito bibliotekininkė Rita Chmieliauskienė, skaitymas visada prasmingas. Tegyvuoja vasara su knyga!

Visa informacija apie skaitymo iššūkį, taisykles, registracijos forma ir karščiausios naujienos – www.vasarasuknyga.lt, „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose. 

TAIP PAT SKAITYKITE: 2022 metų skaitymo iššūkis pristato penkias smagias užduotis

Vilniaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka
Trakų viešoji biblioteka
Švenčionių rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Širvintų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Šalčininkų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka
Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka
Lietuvos aklųjų biblioteka
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Biblioteka visiems
Bendruomenių kraštotyra
Lietuvos bibliotekininkų draugija
Vilnijos vartai
Dainavos kraštas
Lietuvos kultūros taryba