Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Alicios Edelweiss iš Austrijos koncertas

Didžioji salė

Kovo 22 d. 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos (Trakų g. 10) Didžiojoje salėje koncertuos Alicia Edelweiss iš Austrijos. Renginys skirtas Austrų literatūros skaityklos įkūrimo 30-mečiui. 

Alicia Edelweiss yra britų-austrų dainų autorė ir atlikėja, multiinstrumentalistė, vizualių menų kūrėja, gyvenanti Vienoje (Austrija). Jau vaikystėje pradėjo groti fleita ir gitara, muzikinę karjerą pradėjo paauglystėje, kelerius metus autostopu keliavo po Europą be pinigų, tik su gitara rankose.

Apsistojusi Portugalijoje atrado instrumentą, kuris šiandien yra jos nuolatinis palydovas ir skiriamasis ženklas – akordeoną.

Grįžusi į Vieną bendradarbiavo su daugeliu muzikantų ir atlikėjų. 2019 pasirodė jos ilgai lauktas pirmasis studijinis albumas „When I’m enlightened, everything will be better”, po kurio įvyko daug pasirodymų įvairių Europos šalių muzikos festivaliuose. 2022 m. ji buvo apdovanota Huberto von Goiserno kultūros premija už išskirtinį talentą ir pasiekimus muzikoje.

Susipažinkite su Alicia:

Koncerto rėmėjas – Austrijos Respublikos ambasada. Koncertas nemokamas, kviečiame!

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Karmela Rudaitienė
Telefonas: 860143759
epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos