Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Pažįstama ir nepažįstama Austrija“: interaktyvi pamoka moksleiviams

„Pažįstama ir nepažįstama Austrija“: interaktyvi pamoka moksleiviams

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Austrų ir šveicarų literatūros skaitykla dalyvauja projekte „Vilnius yra mokykla“ ir siūlo moksleiviams integruotą vokiečių kalbos pamoką „Das bekannte und unbekannte Österreich" („Pažįstama ir nepažįstama Austrija“).

 „Vilnius yra mokykla“ – tai Vilniaus miesto savivaldybės projektas, kurio tikslas – pakviesti moksleivius bent 10 proc. pamokų perkelti iš mokyklos pastato į miesto erdves ir diegti mišraus ugdymo modelį, skatinti mokyklas kūrybiškai išnaudoti pačias įvairiausias Vilniaus erdves ir vis dažniau tradicines pamokas klasėse derinti su pamokomis mieste.

Džiugu pranešti, kad mūsų biblioteka prisijungė prie projekto dalyvių ir siūlo moksleiviams atvykti į svečius. Integruota vokiečių kalbos pamoka „Pažįstama ir nepažįstama Austrija“ yra skirta 8-12 klasių mokiniams, besimokantiems vokiečių kalbos. Vokiečių kalbos žinios gali būti nuo minimalių iki labai gerų. Pamokos metu mokiniai vokiečių kalba supažindinami su Austrijos kultūra, istorija, geografija. Moksleiviai sužino apie lankomiausius Austrijos muziejus, architektūrą, kalnų turizmą, alpinį ūkininkavimą, gamtą. Žinių užtvirtinimui skirta interaktyvi dalis – klausimai ir atsakymai žodžiu.

Pamokos trukmė – 45 minutės, dalyvių skaičius – iki 15. Pamoką veda Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji bibliotekininkė Karmela Rudaitienė ir vyresnioji bibliotekininkė Inga Bartkuvienė.

Pamoka vyksta Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, kuri įsikūrusi buvusiuose Juozapo ir Sofijos Tiškevičių rūmuose Trakų g.10.

Nuo vasario mėnesio kviečiame registruotis į pamoką Vilniaus miesto savivaldybės platformoje https://www.vilniusyramokykla.lt/

epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos