Mūsų sukurtas atvirlaiškis nudžiugino žinomą austrų rašytoją

Mūsų sukurtas atvirlaiškis nudžiugino žinomą austrų rašytoją

Šių metų pavasarį Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos dailininkė Kristina Karvelytė sukūrė atvirlaiškių, iliustruotų jos pieštais lietuvių autorių portretais, ciklą. Atvirlaiškiuose dailininkė pasidalino rašytojų tekstų citatomis, palietusiomis jos širdį. Šiuo metu atvirlaiškių parodą galima apžiūrėti bibliotekos III aukšte esančiame Abonemente. Daugiau informacijos ČIA.

Austriškas atvirlaiškis skaitytojams

Džiaugiamės galėdami informuoti, kad atvirlaiškių seriją nuo šiol papildė ir pirmasis atvirukas, skirtas kita kalba kuriančiai rašytojai. Austrų ir šveicarų literatūros skaitykla skelbia pirmąjį austrišką atvirlaiškį, kuriame įamžinta Vienoje gyvenanti populiari rašytoja Karin Peschka.

Bibliotekos lankytojams esame išsamiai pristatę naujausią Karin Peschkos romaną „Putzt euch, tanzt, lacht“, kuris 2020 metais nominuotas Austrijos knygos premijai. Tai kupina humoro ir pozityvios energijos knyga. Filmuotą knygos apžvalgą rasite ČIA.

Rašytojos padėka

Dailininkės Kristinos Karvelytės nupieštą ir K. Peschkai dedikuotą atvirlaiškį nusiuntėme autorei. Maloniai nustebinta rašytoja atsakė, kad portretas yra įdomi alternatyva nuotraukai. Ji dėkoja dailininkei ir džiaugiasi, kad knyga yra skaitoma Austrų ir šveicarų literatūros skaitykloje. Pakvietėme rašytoją atvykti į biblioteką. Ji mielai sutiko ateityje suplanuoti atvykimą į Lietuvą ir susitikimą su skaitytojais Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Karin Peschka paskelbė atvirlaiškį savo interneto puslapyje ČIA.

epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos