Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Integruota vokiečių kalbos pamoka bibliotekoje

Integruota vokiečių kalbos pamoka bibliotekoje

Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos I – II gimnazijos klasės mokiniai su vokiečių kalbos mokytoja dr. Vita Banionyte gegužės 3 dieną dalyvavo integruotoje vokiečių kalbos pamokoje Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje  Austrų ir šveicarų literatūros skaitykloje. Pamokos tema – „Žinoma ir nežinoma Austrija“. 

Mokiniams buvo pristatyta Austrijos istorija, geografija, politika, ekonomika, kultūra, turizmas ir pateikti klausimai bei užduotys. Mokiniai sužinojo naujų faktų apie Austriją, susipažino su austriacizmais, sužinojo apie istorines Habsburgų ir Jogailaičių vedybas, apie žinomus austrus, gyvenusius Lietuvoje. 

Kalbėjome, kokius muziejus verta aplankyti šioje šalyje, kaip aktyviai praleisti laiką kalnuose, apie kalnų ganyklas ir jose gaminamus pieno produktus. Domėjomės, kokių austriškų patiekalų verta paragauti atvykus ir ką valgė Austrijos imperatoriai. Diskutavome apie Austrijos neutralumą ir kodėl ji nėra NATO narė. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus, stengėsi taisyklingai kalbėti vokiškai. 

Integruotos vokiečių kalbos pamokos tikslas yra lavinti šnekamąją vokiečių kalbą bei praplėsti akiratį apie Austrijos kultūrą. 

epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos