Bibliotekos naujienos

2016-07-21 Praleisk vasarą su knyga: daugiau nei 1300 renginių!

Šią vasarą Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į daugiau nei 1300 renginių, skirtų skaitymo skatinimo akcijai „Vasara su knyga“. Tai kūrybinės dirbtuvės, žaidimų popietės, netradiciniai skaitymai, knygų mugės, edukaciniai užsiėmimai ir kitos išskirtinės ir įdomios veiklos. „Vasara su knyga“ žymi vasaros skaitymų pradžią ir vyks iki pat rudens!

Birželio 1 dieną vyko įspūdingas renginys, kvietęs visą Lietuvą įjungti atostogas su knyga ir garsiai skaityti geriausią praėjusią metų knygą jaunimui – R. Unos „Atjunk“. Teletiltą, sujungusį visas šalies viešąsias bibliotekas, stebėjo per 8 tūkst. į renginį atvykusių ir virtualių žiūrovų. Teatralizuotą knygos skaitymo transliaciją galima pamatyti „Bibliotekų metų“ YouTube paskyroje.

Skaityti daugiau...

2016-07-21 Pristatome projekto „Andragogy: virtual learning environment for librarians“ ekspertę Romą Lazinkienę

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos inicijuojamame projekte „Andragogy: virtual learning environment for librarians“ („Andragogika: virtuali mokymosi aplinka bibliotekininkams“) yra ruošiama virtuali andragogikos  mokymosi  aplinka, kuri sudarys sąlygas bibliotekininkams-andragogams tobulinti savo žinias, padedančias dirbti su suaugusiais asmenimis. Rengiama  andragogikos  mokymo(si)  programa  bus  sudaryta  iš   keturių  pagrindinių  temų: suaugusiųjų  mokymo  metodai,  mokymų  programos  rengimo  principai,  efektyvi  komunikacija  ir tikslinės  auditorijos.

Skaityti daugiau...

2016-07-20 Nemokama prieiga prie VGTU leidyklos „Technika“ el. knygų

Kviečiame skaityti VGTU leidyklos „Technika“ elektronines knygas mūsų bibliotekos kompiuteriuose arba atsisiųsti nemokamai į savo išmaniuosius įrenginius (iki š. m. rugsėjo 1 d.). 

El.knygų paieškos instrukciją galite rasti čia

2016-07-05 Bibliotekos darbo laikas

Mieli Skaitytojai, 

primename, kad 07.05 d. (antradienį) biblioteka dirbs iki 18 val. 07.06 d. švenčiame Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, todėl biblioteka bus uždaryta. Lauksime jūsų 07.07 d. (ketvirtadienį).

Smagaus šventinio trečiadienio!

2016-07-01 Liepos mėnesio bibliotekos renginių kalendorius

Su Literatūrine vaistine varom į festivalį VAROM - atsisiųskite bibliotekos renginių kalendorių ir įsikelkite ant savo kompiuterio darbinio ekrano. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2016 m. liepos mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1920x1080)

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui (1280x1024)

Greitai

Siūlo skaitytojų klubas

  • Ana, Hana ir Johana

    Marianne Fredriksson, iš švedų kalbos vertė Eugenija Stravinskienė, Alma Littera, 2005