Bibliotekos naujienos

2016-11-28 Gruodžio mėnesio bibliotekos renginių kalendorius

Laukiame jūsų gruodžio mėnesio renginiuose – atsisiųskite bibliotekos renginių kalendorių ir įsikelkite ant savo kompiuterio darbinio ekrano. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2016 m. gruodžio mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1920x1080)

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui (1280x1024)

2016-11-28 Virgilijus Noreika kviečia pakeliauti savo gyvenimo keliais

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje svečiavosi pasaulinio masto tenoras Virgilijus Noreika ir muzikologas Viktoras Gerulaitis, kurie pristatė 2015 metais išleistą V. Gerulaičio knygą „Virgilijus Noreika: „Ir kur benueičiau...“.

Skaityti daugiau...

2016-11-24 Mano kelionė po biblioteką

„Mano kelionė po biblioteką“ – unikali galimybė pasidalinti savo įspūdžiais ir patirtimi, keliaujant į savo biblioteką bei naudojantis jos teikiamomis paslaugomis. Atsisiuntę programėlę ExperienceFellow, Jūs galite rašyti savo pastebėjimus, kelti nuotraukas arba trumpus vaizdo įrašus, kurie tiesiogiai atspindi Jūsų savijautą ir yra susiję su Jūsų bei bibliotekos aplinka. Kiekvieną kartą keliaudami į biblioteką dalinkitės savo patirtimi. Darykite įrašus visos kelionės metu – fiksuokite visus svarbiausius jūsų kelionės etapus ta tvarka, kuria jie vyksta. Darykite įrašus keliaudami į/iš bibliotekos, naudodamiesi vietoje teikiamomis / nuotolinėmis paslaugomis, dalyvaudami renginiuose.

Skaityti daugiau...

2016-11-17 Pasaulinė Filosofijos diena

Lapkričio 17 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje atidaryta Filosofijos dienai skirta knygų paroda

Trečiąjį lapkričio ketvirtadienį pasaulyje minima Filosofijos diena. Filosofija (gr. philosophia – phileo „myliu" + sophia „išmintis" ) – tai mokslas, tiriantis gamtos, visuomenės, mąstymo raidos dėsnius. Filosofai bando atsakyti į klausimus, kaip sukurtas pasaulis, kokia gyvenimo prasmė, kaip turime gyventi ir pan.

Skaityti daugiau...

2016-11-14 Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Skaityti daugiau...