lt

Virtuali diskusija „Ar biblioteka atvira visiems?“

Virtuali diskusija „Ar biblioteka atvira visiems?“

Ar iš tikro biblioteka draugiška visiems? Ar bibliotekos duris kiekvienas praveria drąsiai, o gal kitam tai tampa dienos iššūkiu? Ar drąsu į biblioteką užsukti šeimoms, auginančioms autizmo spektro sutrikimą turinčius vaikus?  Koks bibliotekininko vaidmuo kuriant draugišką aplinką bibliotekoje? 

Šiais ir kitais klausimais lapkričio 26 d., 13:00, diskutuos Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė Kristina Košel-Patil,  edukatorė ir viena iš „Idėjų karalystės“ įkūrėjų Rūta Norkūnė, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios vaikų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Milda Bieliauskaitė, Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė Rita Chmieliauskienė. Diskusiją moderuos Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios vaikų bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė Odeta Maziliauskienė.

Prie diskusijos galite prisijungti ir jūs! Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Facebook paskyroje. Jis taip pat bus įrašomas, tad įrašą galėsite pasižiūrėti jums patogiu metu. Įrašą galite žiūrėti čia.

Ši diskusija yra paskutinis mūsų bibliotekos projekto „Autizmas ir biblioteka: misija įmanoma“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, renginys.