Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Vaikų biblioteką aplankė raganėlė Šiokiatokia!

Vaikų biblioteką aplankė raganėlė Šiokiatokia!

Šiandien, 2016 m. birželio 17 d., Vilniuje siaus Kultūros naktys, o mes siausti... jau pradėjome! Pasiruošimas naktinėti prasidėjo kartu su mažaisiais Vaikų bibliotekos draugais ir rašytoju Tomu Dirgėla. T. Dirgėla parašė smagią knygelę vaikams „Apie raganą Šiokiątokią“.

Raganų būna šiokių, būna ir tokių, bet ir šiokia, ir tokia yra tik viena – tai T. Dirgėlos knygos ragana. Skaitytojams prisistačiusi 2014 m., jau 2015 m. pelnė keletą  reikšmingų apdovanojimų - buvo nominuota Metų knygos vaikams rinkimuose ir įvertinta kaip stilingiausia ragana iš visų. Taip pat, įgijo būrį draugų ir gerbėjų.

Nepastebėti raganėlės Šiokiostokios neįmanoma - ji ryški ir išskirtinė. Rašytojas T. Dirgėla susitikimo metu susirinkusiųjų klausė į kokią gi daržovę ar vaisių panaši raganėlės Šiokiostokios knygelė. Gal į morką? Arba arbūzą? O gal apelsiną? Teisingai atsakę į klausimą ir paruošę dar šiokių tokių klausimų buvo apdovanoti dideliais, svogūno skonio apelsinais!

Taip pat, raganos Šiokiostokios autorius atskleidė paslaptį kaip reikia rašyti geras knygas - atsistojus ant rankų ir būtinai su rašančiu rašikliu - kad kiti galėtų įskaityti ;)

P.S. Šis renginys yra „Skaitymo naktys bibliotekoje: vaikų ir jaunimo skaitymo skatinimas kitaip“ projekto dalis. Jeigu nespėjote sudalyvauti šį kartą, rudenį Jūsų lauks dar keli susitikimai Ukmergėje ir Trakuose. Sekite naujienas.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba. 

LTK_Logotipas