Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Vaikai pagavo Žydrą paukštytę

Vaikai pagavo Žydrą paukštytę

Lapkričio 4 d. pritemusioje ir nurimusioje bibliotekos erdvėje „Po skliautu“ vyko pirmasis vaikų ir pasakininkės Saulės Degutytės susitikimas su Žydra paukštyte.

Saulė Degutytė – režisierė, dailininkė, aktorė, vadovaujanti „Stalo teatrui“. Pasitelkdama įvairius buityje naudojamus daiktus, piešinius, lėles ir kitus atributus, ji prie stalo suburia mažuosius stebėtojus ir atgaivina kadų kaidaise parašytas istorijas. Pasaka „Žydra paukštytė“ vaikus nukelia į stebuklingą pasaulį, kuriame valstybes valdo karaliai su karalienėmis, o giriose gyvena stebuklingi gyvūnai. Vienas jų – giesmininkė paukštytė, kuri gali suteikti turtus ir žmogų padaryti karaliumi. Tačiau kartais turtai žmonių širdyse pasėja daug blogų jausmų: pavydą, pyktį, aistrą. Kaip išlikti doru ir tapti turtingu? Tereikia išgirsti šią pasaką ir viską sužinosite.

Kviečiame visus lapkričio 9 d. 11.00 val. į dar vieną susitikimą su pasakininke Saule. Lauksime visų – didelių ir mažų susitikimų erdvėje Po skliautu.

Šis renginys yra „Skaitymo naktys bibliotekoje: vaikų ir jaunimo skatinimas kitaip“ projekto dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.