Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Slapto radijo bangomis

Slapto radijo bangomis

Pristatome naują edukaciją 1–4 klasių moksleiviams!

Ji parengta pagal Anja Portin knygą „Slaptas radijas“ ir tai yra komandinis-orientacinis žaidimas. Kviečiame susipažinti su Amanda ir Alfredu – pagrindiniais knygos veikėjais. Amanda yra jautriaausė – ji išgirsta tylius pamirštų vaikų atodūsius ir jais pasirūpina. Alfredas ir Amanda taip ir susipažino – vieną vakarą prie durų radęs sumuštinį ir vilnones kojines, Alfredas nepraleido galimybės išsiaiškinti, kas juos paliko. Naujoji draugystė kupina neįprastų atradimų ir nuotykių – kokie jie sužinosime visi kartu!

Komandoms reikės atidžiai klausytis (kad galėtų atsakyti į klausimus), dar atidžiau šifruoti radijo dažnius (kad žinotų, kur reikia eiti) ir svarbiausia – dirbant visiems kartu susitikti su 6 pamirštaisiais, kad visi galėtų susėsti prie Kūčių stalo. Prieš pradedant žaidimą, grupė keliaus į trumpą ekskursiją po vaikų bibliotekos patalpas – jos metu bus ne tik supažindinama su bibliotekos paslaugomis, bet ir paminėti erdvių pavadinimai, kurie bus labai reikalingi vėliau.

Daugiau informacijos ir registracija: [email protected]  arba telefonu (85) 261 67 63. Edukacija vyksta lietuvių kalba ir yra nemokama.