Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Skaitymo naktys literatūrinėje vaistinėje

Skaitymo naktys literatūrinėje vaistinėje

2016 m. birželio 17 d. Vaikų biblioteka pirmą kartą šventė skaitymo naktis literatūrinėje vaistinėje. Pirmosioms vakaro sutemoms užslinkus, kvietėme mažus ir didelius naktibaldas gerai praleisti laiką įvairiuose užsiėmimuose.

Pasiruošimas naktinėti prasidėjo jau nuo pietų - 11.00 val. Į svečius atvyko raganėlės Šiokiostokios autorius Tomas Dirgėla. Jis ne tik papasakojo apie paskutines raganos išdaigas ir nuotykius, bet ir patarė, ką reikia daryti, jeigu nori tapti geru rašytoju. Norint tokiu tapti - reikia būtinai rašyti atsistojus ant rankų ir turėti bent kiek rašantį rašiklį. T. Dirgėla nudžiugino mažuosius bičiulius, jog taip rašydamas, parašė dar dvi knygas. Jos pasirodys jau šį rudenį.

Nepabūgusiems didelių debesų ir neištirpusiems nuo lietaus, turėjome paruošę ne tik puikią vakaro programą, bet ir po puodelį gardžios arbatos. Mažesni galėjo pasiklausyti pasakos apie Raudonkepuraitę ir padėti vilkui tapti draugiškesniu. Didesniems naktinėtojams rašytojos K. Gudonytė ir Vasiliauskaitė atskleidė receptą su pagrindiniais ingridientais, kaip užauginti knygą. Edukatorė Rasa Pavilionienė vedė edukacinį užsiėmimą „Akmens užkalbėjimas“. Susirinkusieji galėjo susipažinti su pagrindiniais baltų ženklais: ratu, puslankiu, trikampiu, kvadratu, rombu, tašku, dangaus ir žemės, laumės kryžiaus simbolių reikšmėmis. Po užsiėmimų buvo galima įsitaisyti patogiuose minkštasuoliuose, atsipalaiduoti ir padiskutuoti žiūrint filmo „Popieriniai miestai“ ištraukas. Viso renginio metu Literatūrinėje vaistinėje buvo išrašomi receptai nuo visų gyvenimo problemų ir džiaugsmų.

Ačiū visiems už šiltą ir nuoširdų bendravimą. Puikiai praleidome laiką.

Šis renginys yra „Skaitymo naktys bibliotekoje: vaikų ir jaunimo skaitymo skatinimas kitaip“ projekto dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.
Jeigu nespėjote sudalyvauti šį kartą, rudenį Jūsų lauks dar keli susitikimai Ukmergėje ir Trakuose. Sekite naujienas.

Iki pasimatymo bibliotekoje!