Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Skaitymo festivalis'18

Skaitymo festivalis'18

Šių metų Skaitymo festivalyje romantizmo įkvėpti, ieškosime šių laikų romantikų. Gal tai būtum tu, bet truputį tingi, neturi laiko arba, tiesiog, nežinai kaip?..

Kas ir koks yra šių laikų romantikas? Ar jis miesto poetas, slemeris? Gal naujosios kartos politikas, freelanceris ar ekscentriškas performanso atlikėjas? Įvairiausių formų romantiką šių metų Skaitymo festivalyje kurs Solo Ansamblis, Kūjeliai, Lina Buivydavičiūtė ir Elijas Martynenko, Miglė Anušauskaitė, Rytis Zemkauskas ir dar daug įdomių, unikalių ir be galo romantiškų dalyvių. Žinoma, ir visi jūs.

Festivalio metu (rugsėjo 7–8 d.) mažuosius romantikus kviečiame dalyvauti edukacijose (reikalinga registracija el. paštu: [email protected]):

 

Rugsėjo 7 d.:

15:00–16:00 „paTirk pasaką“ – tai pojūčių žaidimų ir knygos sinergija. Žaidimas su skirtingomis priemonėmis, tekstūromis ir net kvapais padės įsijausti į istoriją. Užsiėmimą ves Ineta Dirmienė – edukacijos studijos „paTirk“ įkūrėja.

16:00–18:00 Jurgos Vilės, Linos Itagaki „Sibiro haiku“ knygos pristatymas ir edukacija „Tremties lagaminai“. Ką pasiimtų vaikai ekstremalioje situacijoje?

18:00–19:00 „paTirk pasaką“ – tai pojūčių žaidimų ir knygos sinergija. Žaidimas su skirtingomis priemonėmis, tekstūromis ir net kvapais padės įsijausti į istoriją. Užsiėmimą ves Ineta Dirmienė – edukacijos studijos „paTirk“ įkūrėja.

17:00–18:00; 18:00-19:00 Dirbtuvės vaikams „Vaizduotės lavinimas“. 5–9 metų vaikams skirtų dirbtuvių metu profesionalūs aktoriai skaitys B. J. Navako kūrinį „Knyga be paveikslėlių“ ir kvies vaikučius pasinerti į vaizduotės pasaulį žaidžiant improvizacijos žaidimus. Dirbtuves ves aktoriai K. Petruškevičiūtė ir G. Rimeika.

Rugsėjo 8 d.:

15:30–16:30 Skaitymas su šunimi. Tai novatoriškas terapinis užsiėmimas vaikams (7–12 metų). Jo metu skaitytojas skaito šuniui, su juo bendrauja. Renginyje dalyvaus vedlė, vaikų psichologė J. Grygutis ir Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis Lui. Dalyvių skaičius ribotas!

Taip pat galėsite šokti, dalyvauti orientaciniame žaidime, susikurti ženkliuką, skirtuką ar atviruką ir dar daugiau! Laukia nuostabus savaitgalis.

Daugiau informacijos: http://skaitymofestivalis.lt/