Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Jau 28-tą kartą pasaulyje vyksta Šiaurės šalių literatūros savaitė. Jos metu kviečiama skaityti įvairias Šiaurės šalių autorių knygas. Ir kviečiama tą daryti ne visai mums įprastai, o žvakių šviesoje! Jaunesniems skaitytojams jaukiai skaitoma rytmečio skaitymuose, o suaugę į skaitymus susirenka gerokai vėliau – jau sutemus.

Kiekvienais metais būna paskelbiama tema, kurią dažnai pasufleruoja pasirinktas kūrinys. Šiais metais mažieji skaitytojai kviečiami prisiminti, o gal susipažinti, su Emilio iš Lionbergos išdaigomis! Konkrečiai tomis, kurios nutiko Kalėdų vakarą, nes šių metų skaitymų tema – Kalėdos Šiaurės šalyse.

Savaitės renginiuose Vaikų biblioteka dalyvauja jau ne vienerius metus. Ir šiemet taip pat pasikvietėme smalsius antrokus jaukioje žvakių šviesoje pasiklausyti istorijos apie Emilį ištraukų ir atlikti smagių užduočių. Susitikimo akimirkos – galerijoje.

O vėliau, visą šią savaitę, visų jaunųjų bibiotekos skaitytojų lauksime Vaikystės pievoje – Emilio užduočių kampelyje. Ten rasite užduočių lapus ir galėsite pavartyti A. Lindgren knygą apie Emilį. Iki pasimatymo!