Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Šeimadienių diskusijos tėvams grįžta!

Šeimadienių diskusijos tėvams grįžta!

Didelio pasisekimo susilaukusios diskusijos su specialistais grįžta! Spalio mėnesį jūsų laukia net trys nuostabūs pokalbiai.

Spalio 8 d., 12:00 kviečiame susitikti su muzikos terapijos specialiste Nadežda Kiseliova-Žukovska. Diskusijos „Esminių muzikos terapijos principų taikymas sėkmingam vaiko vystymuisi“ metu sužinosite apie pagrindinius muzikos terapijos metodus, skirtus sėkmingam ir įvairiapusiškam vaiko vystymuisi.

Spalio 22 d., 12:00 lauks susitikimas su psichologe Karolina Guskiene. „Kaip išgirsti vaiko talentą ir sudaryti tinkamą erdvę kūrybiškumui” – klaus psichologė ir papasakos, kaipgi sukurti tą erdvę.

Spalio 29 d., 12:00 su jumis susitiks rašytoja Inga Narijauskienė, kurios terapinės pasakos apie pelėdą Drūliją yra sužavėjusios ne vieną įvairaus amžiaus skaitytoją. Jos diskusijoje „Terapinės pasakos – tai stebuklingas bendravimo su vaikais būdas“ sužinosite kaip galima stebuklingai bendrauti su vaikais per pasakas.

Diskusijos vyks ZOOM platformoje. Nuorodos į renginius bus paskelbtos netrukus.

 

Šios virtualios diskusijos tėvams yra projekto „Šeimadienių biblioteka“ dalis,  tai Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos projektas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams. Ankstesniais metais sukurtus edukacinius filmukus ir vykusias diskusijas rasite https://seimadieniubiblioteka.amb.lt/. Jau netrukus „Šeimadienių biblioteka“ pasipildys naujais įrašais.  

Renginius finansuoja Lietuvos kultūros taryba.