Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

„Šeimadienių bibliotekos“ užkulisiai

„Šeimadienių bibliotekos“ užkulisiai

Ką bibliotekininkai veikia vasarą? Ne, nors ir kaip beviliotų, nesideginame beskaitydami knygas. Darbų vasarą būna įvairiausių, o šią vasarą svarbiausias buvo...filmavimo studijoje!

Joje vyko intensyvūs kūrimo ir filmavimo darbai, skirti „Šeimadienių bibliotekai“! Nauji edukatoriai, rašytojai ir specialistai atvyko nufilmuoti specialiai šiam projektui skirtų edukacijų ir papildyti praeitais metais pradėtą kurti katalogą.

Aktorius Raimondas Klezys („No shoes“ teatras), rašytoja Inga Narijauskienė (ir pelėda Drūlija!), gidė ir edukatorė Rūta Norkūnė ir kiti dalinosi savo patirtimi ir patarimais, kaip smagiai ir įdomiai kartu leisti laiką. Visi filmukai su užsiėmimais ir patarimais jau netrukus atsiras „Šeimadienių bibliotekos“ tinklapyje, o iki tol kviečiame prisijungti prie virtualių diskusijų tėvams!

Dvi diskusijos – apie muzikos terapijos naudą (su muzikos terapeute Nadežda Kiseliova-Žukovska) ir vaikų kūrybiškumo ugdymą (su psichologe Karolina Gurskiene) jau įvyko ir yra pasiekiamos A. Mickevičiaus bibliotekos Facebook puslapyje, o trečioji, su rašytoja ir palėdos Drūlijos kūrėja Inga Narijauskiene, įvyks šį šeštadienį (10.29), 12:00. Daugiau infomacijos čia.

 

„Šeimadienių biblioteka“ – tai Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos projektas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams. Ankstesniais metais sukurtus edukacinius filmukus ir vykusias diskusijas rasite https://seimadieniubiblioteka.amb.lt/. Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.