Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

„Šeimadienių bibliotekos“ pristatymo renginys

„Šeimadienių bibliotekos“ pristatymo renginys

„Šeimadienio bibliotekos“ papildymo darbai eina į pabaigą! Labai džiaugiamės galėdami jus pakviesti į projekto pristatymo renginį, kurio metu sužinosite, kokios edukacijos papildė šią virtualią biblioteką, galėsite išmėginti kelias edukacijas patys, ir žinoma – kokia šventė be vaišių ir dovanų! Susitikime lapkričio 12 d., 12:00.

Taip pat, edukatorė Ineta Dirmienė kvies 4–7 metų vaikus patirti pasaką! Edukacijos metu bus skaitoma knyga „Mopso Karlo istorija. Kaip jis pasiklydo ir rado kelią namo" ir keliaujama per siužetą su
herojumi – bus uostomi įvairūs kvapai, klausomi miesto garsai, gaminamos „dešrelės" ir lauks daug kitų veiklų. Registracija į šią edukaciją baigta, tačiau jūsų lauks dar kelios kūrybinės edukacijos – nepraleiskite progos!

Iki susitikimo!

„Šeimadienių biblioteka“ – tai Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos projektas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams. Ankstesniais metais sukurtus edukacinius filmukus ir vykusias diskusijas rasite https://seimadieniubiblioteka.amb.lt/. Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.