lt

Šeimadienių biblioteka

Šeimadienių biblioteka

Rudenį bibliotekoje vyko daug neįprastų darbų: spalio mėnesį buvo puošiama eglutė, maišomas „Tinginys“, skaitomos pasakos ir net dainuojama! Ir viskas vyko ne be reikalo – ruošėme edukacinius filmukus, kurie jūsų laukia svetainėje seimadieniubiblioteka.amb.lt!

Iš viso sukurta 14 vaizdo įrašų, kuriuose nusifilmavo etnomuzikos puoselėtoja Agota Zdanavičiūtė-Bėkštė, aktorė Kamilė Petruškevičiūtė, rašytojai Benas Bėrantas, Kotryna Zylė, iliustruotoja Vilija Kvieskaitė, dailės terapijos specialistė Edita Gilė, kūrybiškumo mokytoja, aktorė Kristina Savickytė, dizainerė Onė Maldžiūnaitė ir kiti savo sričių profesionalai. 

Svetainėje seimadieniubiblioteka.amb.lt rasite edukacinių filmukų katalogą, kurį kviečiame atsidaryti tada, kai pritrūksta įkvėpimo veikloms namuose. Visos veiklos sugrupuotos pagal temas: „Menas“, „Savęs pažinimas“, „Tvari gyvensena“ ir „Skaitymo skatinimas“, tad rinkitės, kuri jums atrodo tą dieną įdomi ir smagiai leiskite laiką su šeima. Taip pat „Šeimadienių bibliotekoje“ rasite keturių virtualių diskusijų su specialistais, skirtų tėvams, įrašus.

Projekto, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, vadovė Ieva Pranckūnaitė sako, kad kūrybinis procesas buvo labai smagus: „Įsiminė kalėdinės edukacijos filmavimas, tuo metu buvo spalio vidurys, o mes Didžiojoje bibliotekos salėje kūrėme šventinę nuotaiką. Juokavome, kad Kalėdos šiemet mūsų bibliotekoje prasidėjo... rudenį! Dar vienas kuriozas buvo filmuojant edukaciją „Kelionė į šeimos virtuvėlę“, kai mažylis išjungė elektrą prailgintuve ir neįsirašė dalis edukacijos, teko perfilmuoti iš naujo“.

Tikime, kad kažką įdomaus sau šioje svetainėje ras visi: tiek jaunesni, tiek vyresni vaikai bei net jų tėvai. Tad kviečiame naršyti ir išsirinkti jums įdomiausią filmuką bei susikurti šeimadienį jums patogiu metu bei linkime smagių ir kūrybingų akimirkų!