Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Šeimadienis su iliustratore Ieva Juknyte

Šeimadienis su iliustratore Ieva Juknyte

Net sunku patikėti, kad jaukiai ir šiltai prašurmuliavo jau paskutinis šių metų šeimadienis! 

Labai džiaugiamės, kad jį aplankė iliustratorė Ieva Juknytė – ji papasakojo, ką iliustratoriai veikia visą dieną ir parodė savo iliustruotas knygas. Labai smagu, kad šeimadienių dalyviai galėjo susipažinti su žmogumi, iliustravusiu jų mylimas knygas. Jeigu norite susipažinti su iliustratorės darbais ir jūs, kviečiame pavartyti O. Bitutės „Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę“, V. Palčinskaitės „Visi ką nors turi“, „Mano lopšinės“, S. Pečiulytės „Noriu šuniuko“ bei kitas knygas.

Būtent ši S. Pečiulytės knyga „Noriu šuniuko“ ir įkvėpė sukurti edukaciją apie svajonių augintinį. Kartais, dėl įvairių priežasčių, šuniukas, kačiukas ar koks kitas gyvūnėlis negali apsigyventi kartu su jo taip norinčiu vaikeliu, tačiau popierinis, slaptas augintinis šią problemą gali bent laikinai išspręsti. Tad šeimadienio metu gimė itin mieli, net tarp knygų puslapių galintys gyventi gyvūnėliai.

Dėkojame, kad ir šiais metais taip aktyviai prisijungėte prie šeimadienių! Susitikime ir kitais metais – pažadame smagių užsiėmimų ir svečių.