lt

Šeimadienis! Knygų apie Pelėdą Drūliją pristatymas.

Šeimadienis! Knygų apie Pelėdą Drūliją pristatymas.

TERAPINĖS PASAKOS – fantastiškas išradimas! Tai pagal specialią metodiką sukurtos smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiogiai sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Viena iš nuostabiausių dovanų savo vaikams – pasakų skaitymas. Puikiai žinoma, kad šis ritualas turi ypatingų galių. Autorė I. Narijauskienė kviečia jus skaityti savo mažiesiems terapines pasakas apie PELĖDĄ DRŪLIJĄ! Tai linksmos ir mielos istorijos, kurios padeda kasdien įvykti patiems tikriausiems stebuklams.

Juk tų stebuklų auginant vaikus prireikia – nuolat kyla įvairių iššūkių ir klausimų, pavyzdžiui: ką daryti, kai vaikas atsisako rengtis ar praustis? Kaip elgtis, kai mano mielas mažylis staiga „baisiai” supyksta neradęs savo mylimo žaislo?... Tokiais atvejais visada gali padėti Pelėdos Drūlijos pasakos. Daugiau apie šias knygas galite sužinoti čia.

 

Gruodžio 11 d., 12:00 kviečiame į susitikimą su šių knygų autore Inga Narijauskiene! Ji papasakos apie terapinių pasakų naudą bei pristatys visas tris knygeles apie Pelėdą Drūliją. Naujausia knyga Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams“ išėjo vos prieš mėnesį, tad galėsite sužinoti, kaip Pelėda kovojo su nuoboduliu vieni pirmųjų!

Susitikimas skirtas tėveliams, bet laukiame ir mažųjų skaitytojų! Jeigu knygelės sudomins, jas galėsite įsigyti po renginio. 

Registruokitės el. paštu [email protected]. Tėveliams reikės parodyti galimybių pasą.