Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Rankų darbo atvirutės

Rankų darbo atvirutės

Tylų, apsimiegojusį ir savaitgaliauti nusiteikusį Vilniaus senamiestį lapkričio 25 d. žadino skaitančių šeimų siausmas! Kaip ir kiekvieną paskutinį šių metų mėnesio šeštadienį Vaikų biblioteka šventė – ŠEIMADIENĮ! Šį kartą – jau paskutinį.

Rankdarbių dirbtuvėse mažieji ir jų tėveliai galėjo pasiruošti vienom gražiausių metų švenčių ir pasigaminti šiltų, savo rankomis sukurtų atviručių! Užsiėmimą vedė Uršulina ir dvi padėjojos, Elzė ir Ūla. Iš įvairiausių popieriaus skiaučių, karpinių, antspaudėlių, siūlų kiekvienas galėjo pasiruošti išskirtinę atvirutę.

Kviečiame pasidairyti po nuotraukų galeriją!

Taip pat, dar norėjome pasidžiaugti, kad Šeimadieniai sulaukė didelio Jūsų palaikymo ir susidomėjimo. Iš viso, nuo vasario mėnesio, Vaikų bibliotekoje buvo surengta 10 Šeimadienio renginių, juose sudalyvavo daugiau nei 300 dalyvių. Nepamirškite, kad Vaikų biblioteka Jūsų laukia kiekvieną darbo dieną nuo 10 val. iki 19 val. Kiekvienas iš Jūsų galės išsirinkti, ką skaityti, pabendrauti, žaisti stalo žaidimus ar tiesiog pabūti.

Ačiū!

--------
Šis renginys yra Vaikų bibliotekos įgyvendinamo projekto „Šeimadieniai: savaitgalius leiskime laiką kartu bibliotekoje“ dalis. Kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį Vaikų biblioteka atveria duris skaitytojams, išsiilgusiems užsiėmimų, tūkstančių įdomiausių, gražiausių ir smagiausių knygų! Sekite naujienas mūsų Vaikų bibliotekos el. svetainėje ir Facebook puslapyje.

Projektą „Šeimadieniai: savaitgaliais leiskime laiką kartu bibliotekoje” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.