lt

Planšetiniai kompiuteriai Vaikų bibliotekoje

Planšetiniai kompiuteriai Vaikų bibliotekoje

Tararam! Knygų lobio piratas, kapitonas Felicijus Skaita, yra ne tik puikus vaisinių arbatų ragautojas, barzdos šukuotojas ir knygų lobio iššūkių organizatorius, bet ir labai besidomintis įvairiomis technologinėmis naujovėmis. Visai neatsitiktinai, Vaikų bibliotekoje, jis įkūrė net 8 knygų lobio iššūkio priėmimo punktus su planšetiniais kompiuteriais - susitikimų vietoje „Po skliautu“, Labirinte ir Obelyne. Dabar knygų lobio iššūkį priimti kaip niekad paprasta!

Be knygų lobio žaidimo, planšetiniuose kompiuteriuose rasite įvairių mokomųjų programėlių: Mokomės skaityti, Kids Slide Puzzle (dėlionės), Kakės Makės nuotykius, Du paršelius (garsinis skaitymas), Spalvas vaikams, Gustavo receptus, Tūkstantmečio vaikus, eProtus, Išmaniuosius Robotus ir t.t. Labirinte ir susitikimų vietoje „Po skliautu“ esančiose planšetėse veikia ir nemokamas internetas.

Taip pat, naudojantis planšetiniais kompiuteriais galėsite nemokamai skaityti „Vyturio“ elektronines knygas! Atėję į biblioteką susiraskite reikiamą knygą interneto svetainėje www.vyturys.lt.
Skaityti el. knygas galima naudojantis ir savo asmeniniu kompiuteriu, telefonu arba planšete ir išėjus iš bibliotekos - namuose, kavinėje, autobuse, net ir tuomet, kai nėra interneto. Daugiau informacijos ČIA.