Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Panaktinėkim!

Panaktinėkim!

Jauki vakaro sutemoje paskendusi Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka kviečia visus, didelius ir mažus, į „Skaitymo naktį literatūrinėje vaistinėje“ 2016 m. birželio 17 d. nuo 18:00 iki 22:00 val.

Vaikų bibliotekos erdvėse vyks nekasdieniai susitikimai ir pašnekesiai su rašytojomis, Kristina Gudonyte ir Vaiva Vasiliauskaite. Jaunieji, 4-7 metų skaitytojai, išgirs pasaką, o vyresni (nuo 15 m.) – pabandys „užkalbėti“ sėkmės akmenį. Pelėdos ir naktibaldos išvys filmą „Popieriniai miestai“, o skubantieji galės pasiskolinti to paties pavadinimo knygą į namus. Literatūrinėje vaistinėje išsirinksite gydančių knygų, nes knygos – tai gydytojai ir vaistai viename. Gydančias knygas rekomenduos bibliotekininkai – vaistininkai. Laukiame visų su puodeliu gardžios arbatos! 

Programa:
11.00-12.00 val. susitikimas su vaikų draugu ir rašytoju Tomu Dirgėla, kuris parašė „Apie raganą Šiokiątokią“.
18:00–22:00 val. Vilnieti, „Ar gerai pažįsti Vilnių? tavęs laukia naujas stalo žaidimas.
18.00-19.00 val. Susitikimas su rašytojomis Kristina Gudonyte ir Vaiva Vasiliauskaite, kurios papasakos, kaip išdygsta rašytojai. Renginį ves daug besijuokianti Inga Mitunevičiūtė.
18.00-19.00 val. „Vilko socializacija“. Garsinis pasakos skaitymas ir veikėjų aptarimas, „Vilko darželio“ įkūrimas. Skirta mažiesiems bibliotekos bičiuliams (4-7 m. vaikams). Registracija el. p.: [email protected]
19:00 -22:00 val. Literatūrinės vaistinės vaistininkai išrašys receptą.
19:00–20:00 val. „Akmens užkalbėjimas“ kūrybinės dirbtuvės. Susipažinę su baltų simboliais, „užkoduosite“ savo sėkmės akmenį. Registracija el. p.: [email protected]
20:00–22:00 val. filmo „Popieriniai miestai“ peržiūra.

P. S. Galite pasipuošti pižama ;)

Šis renginių ciklas yra „Skaitymo naktys“ projekto dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.