Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Nepaprastas „Stebuklingo medžio“ pasaulis

Nepaprastas „Stebuklingo medžio“ pasaulis

„Stebuklingas medis“ – fantastinių nuotykių kupina knygų serija, kurią parašė talentingas lenkų režisierius Andrzej Maleszka. Tai istorija apie ilgesį ir stebuklo laukimą, ko visada laukia ir vaikai, ir suaugusieji. Pirmoji serijos knyga – „Raudonoji Kėdė“ išversta į lietuvių kalbą. Jos pristatymas įvyko balandžio 20 d., Vaikų bibliotekos susitikimų vietoje „Po skliautu“. Renginyje dalyvavo knygos vertėja Rytė Janauskaitė, leidyklos „Gelmės“ redaktorė Vida Bėkštienė. Renginio viešnios, sėdėdamos ant stebuklingų raudonų kėdžių, apie knygos kelią nuo rankraščio iki popieriumi kvepiančio kūrinio pasakojo vaikams, atkeliavusiems iš Vilniaus inžinerijos licėjaus ir Vilniaus Žemynos progimnazijos.

Kai vieną dieną į Tosės, Filipo ir Kukio namus atkeliauja raudona kėdė, prasideda neįtikėtini, šiurpūs ir juokingi nuotykiai. O kokie gi tie nuotykiai? Susirinkusieji į renginį, galėjo juos išvysti savo akimis. Vilniaus inžinerijos licėjaus ir Vilniaus Žemynos progiminazijos moksleiviai ne tik paruošė ir suvaidino keletą ištraukų iš „Raudonosios Kėdės“, bet ir turėjo galimybę įsitikinti jos stebuklingumu! Raudonoji Kėdė Vaikų bibliotekoje tą dieną pildė vaikų norus ir svajones – kartu su vaikais linkėjome daugiau šypsenų ir džiugios nuotaikos, draugiškumo ir gerumo! O kaipgi be… stebuklų!

O jūs ar pasiruošę ištrūkti iš niūrios kasdienybės?! Pasinerti į nuotykių sūkurį? Tuomet kviečiame užsukti į Vaikų biblioteką, kurioje knygą galite pasiskolinti į namus arba įsigyti.
Beje,  išduosime paslaptį –  antroji Andrzej Maleszka knyga ne už kalnų. Iš viso autorius yra parašęs 8 knygas.