Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Nauji stalo žaidimai bibliotekoje

Nauji stalo žaidimai bibliotekoje

Vaikų bibliotekoje nauji stalo žaidimų papildymai!
Norėdamas pasiskolinti žaidimą, kreipkis į bibliotekininką. Žaidimai į namus neišduodami.

  • Dobble - pašėlusiai linksmas žaidimas, kurio taisyklių net nereikia aiškinti. Kviečiate draugus, sėdate prie stalo, ant kilimo, smėlio ar žolės ir tiesiog žaidžiate! Draugiška kova dėl kiekvienos kortelės sukels begalę juoko ir intrigos!
  • Dixit Odisėja - tai pozityvių energijų skleidėjas ir gėrio nešėjas. Kortos primena meno kūrinius, jos skatina fantazuoti ir kurti. Šis žaidimas nereikalauja specialių sąlygų ar žaidėjų patyrimo. O kiek juoko ir linksmybių sukelia komentarai ir diskusijos, kai atrandamas apibūdintas paveikslėlis. Žaidimas su 5, 6 ir 7 kortų papildymais.
  • Twister - žaidėjai, sukdami rodyklę, išsuka spalvą, kurią turi paliesti ranka arba koja persipindami kūnais su kitais žaidėjais. Laimi tas, kuris ilgiausiai išsilaikys ant kilimėlio.
  • Bokštas - linksmas, klasikinis, laisvalaikio žaidimas, kurio tikslas - bokšto kaladėles perkelti į viršų, nenugriaunant bokšto. Atidumo ir rankų judesių koordinacijos reikalaujantis žaidiams suteiks daug smagių akimirkų visiems žaidėjams!
  • Jungle Speed - šiame žaidime Tau reikia pasitikėti savo greitais refleksais ir aplinkos stebėjimo įgūdžiais. Tau taip pat reikės ir tvirtos rankos, nes stalo viduryje stovintis medinis totemas tik ir laukia, kuris pirmas jį pagriebs.
  • Lotto 4 Seasons - žaidimas mažiesiems (+2). Visos žaidimo kortelės išdėliojamos užverstos. Kiekvienas žaidėjas pasirenka sau lentelę. Pirmasis žaidėjas atverčia kurią nors kortelę. Jeigu kortelės piešinėlis sutampa su kuriuo nors piešinėliu ant lentelės, žaidėjas uždeda tą kortelę ant lentelės. Jeigu nesutampa, turi padėti kortelę atgal užverstą. Laimi tas, kuris pirmas suranda visas savo lentelės korteles. 
  • UNO - lenktyniauk ir atsikratyk visų savo kortų! Naudok veiksmo kortas prieš savo varžovus! Kai tau liks viena korta, nepamiršk sušukti UNO!

Iki pasimatymo bibibliotekoje!