Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Nauja paslauga! Sensorinių priemonių skolinimas į namus

Nauja paslauga! Sensorinių priemonių skolinimas į namus

Vaikus su autizmo spektro sutrikimais auginančias šeimas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka kviečia naudotis nauja paslauga – į namus skolintis sensorines priemones.

Nuo šiol bibliotekoje galima į namus pasiskolinti sensorinių priemonių, kurios lavina vaikų motorinius, kognityvinius, loginius ir emocinius įgūdžius. Visos šios priemonės skirtos vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų. Tai puiki galimybė šeimoms išbandyti žaidimus.

Iš viso siūlomos septynių skirtingų pavadinimų priemonės: balansinis laivas, sensoriniai blokeliai, skaičiavimo ir rūšiavimo rinkinys, magnetinė labirinto lenta, rinkinys „Nupūsk kamuoliuką“, žaidimas „Suprask savo jausmus“, magnetinių kaladėlių rinkinys. Platesnius priemonių aprašymus rasite čia: APRAŠYMAS

Vaikams su autizmo spektro sutrikimais skirtos priemonės į namus skolinamos vienam mėnesiui be galimybės pratęsti skolinimosi laiką. Žaidimai skolinami registruotiems skaitytojams ir vienu ypu pasiskolinti galima du žaidimus. Jeigu prieš tai norite apžiūrėti sensorines priemones ar turite kitų klausimų, kreipkitės į bibliotekininkus. Svarbu paminėti, kad nėra galimybės užsisakyti ar rezervuoti šių žaidimų internetu, pasiskolinti galima tik atėjus į biblioteką.